Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan vélekedik jelenleg...

Ki hogyan vélekedik jelenleg az alakjáról?

Figyelt kérdés
Amennyiben nincs a választható opciók között, írd le, kérlek. Valamint azt is, hogy mit teszel érte, hogy elérd a kívánt alakot, nemed, és hány éves vagy.

2022. okt. 28. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Pont jó
Lehetne kicsit jobb
Lehetne sokkal jobb
Enyhén túlsúlyos vagyok
Túlzottan túlsúlyos vagyok
Sportos alkatom van
Izmos alkatom van
Löttyedt vagyok
Nagyon sovány vagyok
86 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Torekszem jobb alakra, de jo igy is. De ennel nem mennék feljebb. Amikor 3 kgval kevesebb voltam, az volt a nagy figyasom utani minimum akkor enkem tokeletes volt az alakom, imadtam (hjvatalosan bmi alaojan az is tusulyos volt)

Mist e kiloval tobb vagyok, igy is jol erzem magam de meg jibban orulnek a regi mininum suynak

2022. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
2 kg van hátra ahhoz, hogy normál súlytartományba kerüljek a magasságomhoz képest. De a cél onnan még -5.
2022. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Bőven normál tartományban vagyok, 22.5es BMIvel, de azért lenne még mit alakulni. Fogyni már nem kell, 40es BMIről indultam, de némi erő meg állóképesség még rámférne.
2022. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Utóbbi 1 évem a depresszióról, antidepresszánsokról, antipszichotikumról szóltak és arról, hogy igyekezzek kimászni ebből. Felszedtem 12 kgot, most vagyok 60 kg az 158 cmes magasságomhoz 😔 ezzel a súllyal is lehet élni, de jobban szeretnék fogyni pár kilót.
2022. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Elmegy😂 Bmi alapjàn normàlis, és nekem elég ennyi.

Tartom a diétám, mozgok mellé, hogy ne hízzak vissza és kész.

3 év fogyás bőven elég meló volt nekem egy életre. 175cm/67kg vagyok, ezt tartom, több mint fél éve.

Engem igazán sose érdekelt milyen az alakom. Az egészségem miatt fogytam le.

2022. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

Mindig lehetne jobb. Sosem leszek elégedett, pedig 35kg ment le rólam, izmot építek, elég sikeresen. (Sőt, nagyon..)


Nem fényezni akarom magam, csak tisztában vagyok a dolgokkal, szóval: 1 év alatt annyit fejlődtem, mint más 3-4 év alatt, szóval erre nagyon büszke vagyok, viszont, sosem leszek elégedett. :D Ilyen ez a testépítés.

2022. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
125 kg vagyok, sokat teszek az alakom megőrzéséért.
2022. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kit befolyásol titkon a média. Mondjuk mások által közzétett fotók az instán, Biotech plakátok az utcán, esetleg mennyire befolyásol mások tejesítménye abban, hogy jobban érezzétek magatokat a bőrötökben. Miért vannak sokan, akik elégedetlenek, mi lehet az a tényező, ami miatt úgy érzik? Mert hiszem azt, hogy nem magától jön. Mi vihet rá valakit arra, hogy a szükségesnél is több időt töltsön a konditeremben? Sajnos úgy veszem észre, hogy itt az egészség már nem sok főszerepet játszik sokaknál, egészem más a mozgatórugó.
2022. okt. 28. 20:10
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Én csak a "régi" alakom szeretném vissza nyerni. +12 kg van rajtam.
2022. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Sosem leszek igazán elégedett de nem baj ez hajt előre, segít, hogy ne lustuljak el.
2022. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!