Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy lefogyjak...

Lehetséges hogy lefogyjak csak a futópaddal+diétával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretnék kezdeni fogyni még a héten. Arra jutottam,hogy egy egészséges diéta mellett elmennék a kondiba. Ott viszont leginkább csak a futópadot használnám. Lehetséges hogy lefogyjak csak a futópaddal+diétával? Köszi a segítséget!
2022. nov. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze

A kaja mennyisége ami a legjobban meghatározó!

Hány kilót akarsz leadni?

2022. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz egészséges diéta alatt?

Mert manapság már lassan minden szarra ráhúzzák, ami nem totálisan szemét.

A legfontosabb továbbra is a kalóriadeficit és az önakarat. Ha ez a kettő nincs meg, te futhatsz akár 100 órát is egy héten, nem fogsz fogyni.

Megvonni nem kell magadtól semmit, az hosszú távon nem fogod megtartani.

Lehet enni tortát, csokit ugyanúgy csak kisebb mennyiségben és ritkábban

2022. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kaja mennyisége a meghatározó. Mármint, ehetsz te sok zöldséget, húst, gyümölcsöt, viszont az nem feltétlen jelenti azt, hogy fogyni fogsz, mert számít az összkalória, szóval csak az egészségesen való étkezés nem feltétlen elegendő, kell figyelni akkor is, hogy mennyit eszel belőlük. De amúgy ha kalóriadeficitben vagy, akkor persze, a futás és az egészséges étkezés az remek, és fogyni fogsz.
2022. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet fogyni így is. Sőty ez elég jó módszer. De muszáj figyelned az adagokat. Bármennyit futkorászhatsz ha túl sokat eszel
2022. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze :)


De tégy magaddal jót. Nem minden diéta diéta, rengeteg hülyeség van :) Figyelj a kalória bevitelre, és a bevitt tápanyagok minőségére.


Fehérje nagyon jó barátod, szénhidrát továbbra is, de kevesebb mértékben , a zsír is maradhat, de szinten figyelj rá :) Próbáld úgy összeállítani az etkezesed, hogy minél több fehérje legyen benne. Tojás. Csirkemell stb . Ehetsz szinte bármit, de tartsd a kalóriát és a mértéket, tehát ne zsíros kenyér legyen egész nap :D Próbálj minél több zöldséget enni, a vitaminok segítenek, illetve könyebb húsokat, könyebb köteteket .


A futás is jó ötlet, de pl én is most kezdtem ( régen 10km körül futottam, ez két éve nulla ) , szóval a mai nap gyors gyalogoltam egy órát, fel órától emelkedővel. De te érzed, mi az ami kimerít, tehát érezd közben azt, hogy nehéz, de nem túlzottan. Én legközelebb már megkísérelek futni is, ameddig bírom ;) de 15-20 perc gyaloglás biztos lesz :)


Csak szép apránként :)

2022. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valószínű, így sikerül majd.
2022. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem sikerült 11 kilót, nekem is a sportom a futás volt futópadon meg figyeltem a kajára :) én speciel inkább arra, hogy mit eszem meg hogy abból se túl sokat, kalóriákat konkrétan én nem számoltam. 4 hónap alatt sikerült :)
2022. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És még sok folyadékot kell inni és késő este nem enni és sokat aludni rendesen.
2022. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!