Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/223 anonim ***** válasza:
94%

A saját testsúlyos edzések is jók, nagy túlsúllyal is. Arra figyelj hogy a térdedet ne terheld.

Beirod magyarul vagy angolul a keresobe hogy duci torna vagy workout for fat people vagy no knee workout

2022. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/223 anonim ***** válasza:
93%

Bármi, amit hosszútávon képes vagy csinálni, nem unod meg, nem adod fel, tudod rendszeresen csinálni.

Az ízületeidre valóban figyelj, szóval ugrálós videókat hagyd akkorra, mikor már kevesebb túlsúly van rajtad.

2022. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/223 anonim ***** válasza:
93%
Ez a sok kilóban mit takar? Lehet sok 10 kiló is meg 50 kiló is. Teljesen más gyakorlatok kellenek, ami igy első blikkre javasolnék a séta , az mindenkinek hasznos és sok kalóriát éget.
2022. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/223 A kérdező kommentje:

Sajnos a 10kg-nál sokkal több. A sétát elég kevésnek tartom így is.

Még az izmos emberek is nehezen bírják el a saját súlyukat, így nem hiszem, hogy egy túlsúlyos embernek mennének ezek a gyakorlatok.

Nem azt kérdeztem, hogy milyen edzések vannak, ezekről én is tudok hanem, hogy melyik a leghatékonyabb, amivel a legjobban lehet fogyni.

Azért köszönöm a válaszokat!

2022. nov. 15. 07:51
 5/223 anonim ***** válasza:
94%

A saját testsúlyos edzések nem azt jelentik hogy emelgeted a saját súlyodat. Inkább csak azt hogy nem használsz kiegeszito suoyokat. Ha lefekdzel az oldaladra a foldre es csak a labaidat emelgeted az is sajat testsulyos edzesde ugy tunik, barmit javaslunk, az neked nem jo, mert sjaat elkepzeleseid vannak. Cselekedj aszerint.

Es legjobb lenne ha az elmeleti fantazálgatás helyett megnyitnál egy videót és elkezdenéd csinálni. Anélkül sosem fog kiderülni, hogy megy e

2022. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/223 anonim ***** válasza:
93%

2-es válaszoló voltam.

Szóval szerinted súlyzóval edzeni könnyebb, mint saját súllyal? Felemelni a lábadat különböző irányba, különböző pozíciókban, hasprést, és társait csinálni nehezebb, mint súllyal edzeni? Nem, nem az, hidd el. Ugyanúgy a táncos videók is nehezek, sok esetben van bennük ugrálás, nehéz talajelemek, plusz egyébként saját súlyosak ezek is.

Kicsit tedd tisztába a fogalmakat magadban, nézz meg többféle videót, próbáld ki őket, és tapasztald meg magadon, hogy melyik tetszik, melyiket tudod hosszútávon csinálni. Elégedhetsz te egy edzés alatt rengeteg energiát, de ha rosszul csinálod, szenvedés az egész, akkor csak kárt okozol magadnak, és abbahagyod. A séta pedig az egyik legalulértékeltebb mozgás. Napi 2-3 óra séta rengeteg mozgás egy olyan embernek, aki nem edzett előtte, és alapvetően mozgásszegény életmódot él. Ha az étkezésed rendben van, egy hónap után jelentős változást fogsz tapasztalni, pusztán a napi rendszeres sétával is. A kulcs a rendszeresség hosszútávon, nem az, hogy a legkalóriaégetőbb edzést csinálod, vagy sem.

Amíg így gondolkodsz, csak kudarcra ítéled magad.

2022. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/223 anonim ***** válasza:
94%

Leghatékonyabban azzal fogysz, amit csinálsz!

A saját súlyos edzések kifejezetten jók, mert ahhoz a súlyhoz vagy szokva.

Az ugrálós meg táncolós dolgok viszont kifejezetten ártanak az izületeknek.

Az étrendedet meg leírhatnád, mert ahogy az eddig általad írtakból az derül ki, hogy nem sok fogalmad van a témáról.

Ha netán 1300 kcal-os étrend, akkor az életveszélyes, ha rossz az összetétele, akkor nem ér sokat.

2022. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/223 A kérdező kommentje:

Otthoni mozgást kértem, a séta nem otthon van. Nem szeretnék a hidegben órákat sétálni, leizzadni és megbetegedni.

Néztem neten videókat a saját testsúlyos edzésről és azok elég durvák voltak.

Azért súlyokkal minden gyakorlat nehezebb, szerintem ez egyértelmű.

Ha már elkezdem az edzést, akkor azt akarom ami a leghatásosabb, hogy értelme és eredménye is legyen.

Nem értem, hogy ezzel mi a gond. :D

Az évek alatt annyi elméleti tudást összegyűjtöttem az összes sportról és étrendről, hogy simán többet tudok, mint ti, akik nem is a kérdésre válaszoltok, csak okoskodtok.

Vannak személyi edző ismerőseim is a sok konditerem miatt, de ők a termet erőltetik, amit én nem szeretnék.

Az étrendem nagyon jól van összeállítva.

Tapasztalatokat kérdeztem, hogy kinek mi vált be.

2022. nov. 15. 09:02
 9/223 anonim ***** válasza:
96%

Akkor oldd meg, ha tudod.

De míg az agyad nem fogja, amit olvastál, addig hiába minden.

Igazából mi a problémád?

2022. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/223 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem a kérdésre válaszoltatok és feleslegesen elveszitek a helyet. A hasznos válaszolók meg nem jönnek, mert látják, hogy sok válasz van.
2022. nov. 15. 09:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!