Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől ment fel a súlyom?

Mitől ment fel a súlyom?

Figyelt kérdés

Tegnap 44,9 kg voltam ma viszont már 45,4 kg vagyok és diétázok.

Ma reggelire zabkását ettem, és dél felé pedig egy barna zsemléből készült szendvicset.



2022. nov. 21. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez fél kiló. Egy átlagos, egészséges ember testsúlya simán ingadozik napi 1-2 kilót is akár (pl. víz, salak, széklet, glikogén, elektrolit, stb.).
2022. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes leírta. Példaként a reggeli súlyom 62,3kg volt, este pedig 63,8kg. Mindig hetente mérd magad, és akkor reggel, vagy legalábbis ugyanabban az időben. Semmi értelme a reggeli és esti súlyt összehasonlítani.


De egyébként ha 45kg vagy, hova akarsz tovább fogyni?

2022. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék fogyni mert nem érzem magam jól a bőrömbe, illetve észrevettem, hogy én 45 kilósan úgy nézek ki mint más 50kg-san és tényleg vékony
2022. nov. 21. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy embernek a súlya változhat 1-2 kilót egy nap.
2022. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te nem a súlyod miatt nem érzed jól magad a bőrödben, hanem nem érzed jól magad a bőrödben, és az anorexiában véled megtalálni a megoldást. Amivel a problémát megoldani biztos, hogy nem fogod, de súlyosbítani igen.
2022. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
siman valtozhat a sulyod
2022. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!