Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora az ideális haskörfogat...

Mekkora az ideális haskörfogat kb ?

Figyelt kérdés

175cm magas és jelenleg 70kg vagyok. 19 éves fiú.


Mekkora az normális haskörfogat kb?

Én le mértem nekem reggel 84cm most este 87. Azt olvastam hogy a reggeli számít. A 84 cm az normális vagy kicsit sok ?


Valamint a magasságomhoz a 70kg nem sok ?



2022. dec. 2. 23:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint hol kell helyesen mérni ? Csak mert lehet rosz helyen mértem
2022. dec. 3. 02:05
 2/8 anonim ***** válasza:
175 centihez a 70 kilónak jónak kell lennie.
2022. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Reggel kell mérni, férfiaknál 94 cm alatt normális a haskörfogat a legszélesebb részén mérve.

A súly attól függ, mennyire vagy izmos. Ha viszonylag izmos vagy, akkor tökéletes, ha hájból áll, akkor lehet, hogy picit több az ideálisnál, de mindenképp normál tartományban van a súlyod.

2022. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

"férfiaknál 94 cm alatt normális a haskörfogat a legszélesebb részén mérve"


Mondjuk ez azért butaság így mert férfi lehet 160 és 210 cm is, nyilván teljesen más haskörfogat a normális nekik.

2022. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vállkörfogatod kétharmada.
2022. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végtelen fejetlenség van a téren, hogy ki hol méri, és hol kéne, még a szakma is egymásnak ellent mond! Szóval ne várj választ. Egy biztos, ha értékelhető összehasonlításokat akarunk tenni, akkor meg kell mondani mellé, hogy nadrágszív vonalban (pocak alatt), köldök vonalban (pocakon), vagy mellbimbó és köldök között félúton. Az olyan meghatározások pedig, hogy legszélesebb/legkeskenyebb részen azért semmis, mert egy jókora sörhassal az nem ott van, ahol szerették volna.

Neked meg kérdező, bárhol is mérted, jól van az úgy, lehet, nincs meg a darázsderék kockahassal, és? Problémás egyének messze 100 felett vannak. Az alatt az a pulóverben nem is látszik, max strandon.

2022. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Ez a hivatalos. A hasi típusú elhízás szív és érrendszeri kockázat szempontjából férfiaknál 94 cm felett enyhe kockázat, 102 cm felett magasabb kockázat.
2022. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:

#4 "Ez a hivatalos."


Nem vitatom, attól még életszerűtlen. Nyilván nem lehet ugyan akkor haskörfogat kockázat egy alacsony és egy magas embernek (akár átlag alatti és átlag feletti magasságúnak).

2022. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!