Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen feherjeport ajanlanatok...

Milyen feherjeport ajanlanatok ami 1 etkezest helyettesitene??!

Figyelt kérdés
Felszaladt pár kg , amit szeretnék leadni. A fő problemam az hogy estére eszek sokat plusz edesseget mivel borzaszto edes szájú vagyok. Régen nekem bevalt csokis Fehérje por amit vacsira ittam így kielegult az edesseg iránti vágyam is csak már nem emlékszem milyen volt...

2022. dec. 11. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szilárd étkezést sosem váltunk ki ultrafeldolgozott ipari porokkal. Mennyi a napi kalóriakereted?
2022. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
59%
Egyél normálisan
2022. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem táplálkozási tanácsot kértem nekem ez bevalt arra a plusz 4-5kgra amit le szeretnék adni . Nem fogom soha megerteni azt hogy ha valaki nem a kérdésre valaszol akkor miért szól hozzá???! Nem 30kilot szeretnék leadni hogy salátát éljek . Eszek ami jól esik azt ahogy jól esik a vacsit kell kivaltanom legfokepp az edesseg miatt . Ezek a porok nekem bőven elegendoek hozzá. De ha tanácsot szeretnék kérni mit és hogyan egyek ígérem írni fogok nektek
2022. dec. 11. 22:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Elsonek. Nem számolok kaloriat ennyire nem súlyos a helyzet. Nem eszek sokat, normálisan etkezem . Egeszsegesen, gyors kaja mentesen. Hazaerek a munkabol vacsizok de még bőven ébren vagyok utana 4-5ora hosszát tehát eszek meg egyszer plusz a kis nassolasok. Ezt az utolsó etkezest váltottam ki eddig is porral mikor szükség volt rá. Erre tökéletesen megfelelt, egeszsegesen le is szaladt rólam az az 5kg
2022. dec. 11. 22:49
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Tanácsot adtak, csak te azt akarod, hogy neked helyeseljenek, miközben full butaságokat mondasz.
2022. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem visszaigazolasra és batoritasra vagyok . Megkerdeztem tud e valaki valami normális feherjeport ami finom. Nem kell nekem helyeselni, bátorítani semmiben . Nem is értem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 de hagyjuk ki is törlöm a kérdést, normális választ úgy se kapok mert az ertelmezessel gondok vannak
2022. dec. 11. 22:55
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Úgysem tudod törölni :D
2022. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi a napi kalóriakereted, kedves kérdező?
2022. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Ostoba kérdésre az okító kommentek azok ilyen természetes reakciók :D
2022. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7: a saját kerdeseim közül tudom

8. Meg mindig nem tudom nem számolom

9. Igen ostoba kérdés hogy kinek milyen feherjepor vált be ami finom🤣🤣🤣


Baj van. Ez nem a nagyfogyas című most hogy merjem konyhamerlegen kalória számlaloval a napi adagom. 61kgos nő vagyok 55kg nekem az ideál ennyi 🤪 nem gondolom h ez túlsúly lenne

Értelmi fogyatekossagban szenvedő, értelmezni illetve olvasni nem tudó embereknek leírom összefoglalva csak hogy jól tudjanak ok is aludni és én is . ( akinek nem inge ne vegye magára,kötekedőknek szól)

Nem tanácsot kértem, nem felvilágositast , nem receptet és nem batoritast, biztatast. Nagyon egyszerű a dolog , ittál valaha iható ízű feherjeport? IGEN = IRD LE MILYET

NEM = LAPOZZ TOVÁBB

Ennyi 🤪🙏

Ha valaki tényleg ennyire unatkozik szívből sajnálom. Lenne nekem is egy tanácsom olvass egy könyvet majd írj róla egy vázlatot aztán olvasd fel valakinek és beszeljetek meg h sikerült e ertelmezni amit olvasol , mert itt nagyon nem megy😄 a körülményeket azért írtam le nehogy itt ilyen lelkes emberek mint ti vagy te ( nem tudom ) edzestervet írjon nekem , életmódot valtoztasson, Rubint Réka videót küldjön mert nincs szükségem rá 🙏

2022. dec. 12. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!