Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok hízni karácsonykor?...

Szoktatok hízni karácsonykor? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 00:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Eszem mindent módjával, attól még, hogy karácsony van, azért nem eszem rosszullétig magam.
2022. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Tény, hogy nehezebb, mert sokkal több sütemény szokott lenni itthon karácsony környékén, és én nagyon édesszájú vagyok, de próbálok mértéket tartani, és attól még nem rosszullétig enni magam, mert annak nincs értelme.
2022. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
96%
Az a baj hogy én nem karácsony és szilveszter között vagyok hajlamos hízni, hanem szilveszter és karácsony között :')
2022. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom elkepzelni sem, mennyit zabal az, aki kepes kb 1 hetes periodus alatt eszrevehetoen hizni. Ennyi ido alatt a ruhaimon sem erzem meg, ha egesz nap sutit eszem sem. (Pedig nincs ultra emesztesem.)
2022. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Én pont hogy fogyni szoktam karácsonykor, mert zárva vannak a boltok, nem lehet rendelni sem, az elkészített kaja az első nap elfogy, utána meg éhezek és várom, hogy legyen már 27 és nyisson már a meki.
2022. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Évek óta úgy eszem, amíg jól esik. Legyen karácsony, vagy épp a kedvenc ételem, addig eszem, amíg nem érzem magam éhesnek. Inkább többször eszem keveset így, és így nem hízok egy dékát sem azóta :) Néha megkapom, hogy már megint eszek ? :D de én nem tomom tele magam egy adott érkezéskor. Így ha van etvagyam, hat eszem egy keveset. Így nem vagyok kivanos , nem eszem túl magam = nem hízok :)
2022. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem... Attól, hogy karácsony van, nem eszem többet
2022. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 NTBS ***** válasza:
85%
Nem.
2022. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel... Hát nehogy már majd azt számolgatom. 😂 Meg nem eszek sütit... Hát, hülye azért nem vagyok.
2022. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert nem eszem többet az ünnepi ételekből sem, mint a hétköznapiakból. Süteményeket pedig akkor eszem, amikor egyébként is ennék valamit, reggelire vagy uzsonnára.
2022. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!