Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt végül komolyan...

Mi az ami miatt végül komolyan eldöntötted hogy lefogysz?

Figyelt kérdés

Persze, mindenki szeretne egészséges lenni és jól kinézni (*megj.: tudom, ehhez nem feltétlenül kell vékony test, csak egészséges súly*).

De mi az a kulcs történés, motiváció, ami miatt rávetted magad az életmódváltásra, és ami a legfontosabb, mi tartott téged a helyes úton?

(Igen, motivációt gyűjtök, nem, nem az újévi fogadalom miatt)



2022. dec. 30. 18:26
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
94%
Több nadrágot nem tudtam begombolni, majd a mérleg is megerősítette, hogy baj van (kb 10 kilóval többet mutatott, mint régen.)
2022. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
Ugyan nem az én történetem, de hasznos tud lenni. Apa egyik munkatársa eléggé duci volt, egyszer pedig azt mondták neki, hogy "dagadt köcsög". Ez volt az a mondat, aminek hatására mozogni kezdett, legfogyott, azóta pedig saját weboldala van, ahol próbál segíteni másoknak.
2022. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
91%

Nem fogytam le :D


Amúgy nálam rendszeresen vannak időszakok.


Egyik oldalról ha van csaj kilátásba akkor ösztönöz, hogy elkezdjek jobban kinézni. Nyilván ilyenkor már általában késő.


Túlsúllyal nehezebben mozgok.


Rengeteget járom a természetet, érzem magamon a plusz kilókat, a térdem, ízületeim is terheli. Leginkább ez az ok, hogy igyekszem fogyni. Kevesebb súllyal sokkal nagyobb teljesítményre vagyok képes.

2022. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlenül éreztem magam a bőrömben.


+Rossz volt a tudat hogy ha emberek között voltam, hogy kövérnek látnak.

2022. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
92%
Nagyon akartam valakit, aztán ahogy elmúlt az érdeklődése, az én vonalaim is újra megteltek.
2022. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
75%
Nem fért bele a valagam a wc csészébe.
2022. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%
Csúfoltak néha és zavart.
2022. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
67%

A magas infláció.

Drága a kaja

2022. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A lány, aki tetszett nekem már nagyon hosszú ideje, felvetette, hogy lehetne köztünk több is. És ilyenkor nyilván mi jut szinte minden túlsúlyos ember eszébe? "Ha meglát ruha nélkül, azonnal kiábrándul, kínosan szabadkozni kezd, hogy neki ez mégsem fog menni, ő erre nem tud felizgulni, én pedig soha nem leszek képes összekaparni az önbizalmam hamvait." Annyi technikai előnnyel rendelkeztem, hogy csak 1 hónap múlva tudtunk találkozni, és nem volt rajtam akkora felesleg, így tisztában voltam vele, hogy vállalható szintre hozhatom magam és a fenti helyett sokkal szebb emlékeket szerezhetek, ha odateszem magam.
2022. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%

Januárban ismét belevágok.

Már 20 kiló lement, de még 10-15 kilónak mennie kell !!


Az ok, hogy szeretnék még sokáig és egészségesen élni.

A kövér ember az sokszor egy "jópofa maci", viszont nem vár rá hosszú és betegségektől mentes élet.

A velem egykorú barátom el van hízva és naponta 3 x 12 tablettát kell beszednie.

Én nem szeretnék így járni ezért teszek érte.

BUÉK.

2022. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!