Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtről átállva...

Időszakos böjtről átállva normál étkezésre miért történik ez?

Figyelt kérdés

20/4-es böjtöt csináltam eddig, nem fogyás miatt, hanem, mert így szoktam meg. Tudom, hogy a fogyás a kalóriadeficiten múlik.


2 órától 2 liter vizet megittam, és azt 7 óráig ki is wcztem, viszont, így, hogy átálltam normál étkezésre, azaz ettem reggel és délben is, hiába ittam meg 2 liter vizet, csak 1x voltam vele wcn, vagy még 1x sem.


Ez mi miatt van?



2023. jan. 12. 19:19
 1/3 anonim válasza:
62%

Azt se tudom miről írsz, vízböjt vagy csak léböjt?

Ha sokat iszol és keveset pisilsz a böjt után, az nem gond, mert a szervezet a böjt alatt könnyen "kiszárad", és felszívja, amit adsz neki.

Az első étkezésed csak nyers legyen, olyan lédús ételekből, ami nem fog meg (pl. banán kizárva). Erre figyelj.

A témában jelent meg több könyv, magyarul is.

2023. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sima böjtölés. 4 órás ablakban ettem.
2023. jan. 13. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem az jön ki, amit aznap megiszol, szóval kevés összefüggés van az épp megivott víz és az utána való pisilés között.
2023. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!