Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok fogyni ha az...

Mennyit fogok fogyni ha az alábbiak szerint cselekszem?

Figyelt kérdés

Minden 2. vagy 3. nap 60 perc szobabicikli, reggeli tápláló, ebéd mérsékelt, utána csak zöldség és joghurt. Napi 3l víz.

170cm, 61 kg, L. Tapasztalatok? 5-6 kg-ot szeretnék fogyni.


2010. okt. 3. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

ez mind szép és jó..

és ezt meddig bírom 1 hétig amíg leadsz 3 kilót ami szinte nem is zsírból megy le? és utána még többet szedsz fel?

és mi van ha az ebéd sült krumpli hm.. reggeli meg mondjuk fehér kenyér csokikrémmel igazán jó diéta ;...

szerintem ink fuss és egyél rendesen de soha ne túl sokat hanem ink kerüld a szénhidrátot

mellesleg most nem azé de minek írod ki a kérdést 170 cm hez 61 kiló.. szerintem az vékony sőtt túl vékony is.. nem írtál el te valamilyen adatot?..

2010. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok vékony, csak atlétikus alkatom van, és látszik rajtam mindne felesleg...és a reggeliben és simán beleveszem a fehérkenyeret, és ebédbe is a pár szál sültkrumplit. Nem fogom magam sanyaragtni. :D
2010. okt. 3. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor meg minek írod ki a kérdést?Xd
2010. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Odaírtam h tápláló reggeli, nem pedig egy fél alma, és kevesebb ebéd. Értelmezd már. :D
2010. okt. 3. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd már le a napi étrendedet, mert amit te táplálónak hiszel nem biztos, hogy az. Mennyiségeket is ha lehet, meg hogy te hány kg vagy.
2010. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
értelmeztem te érd már fel hogy semmi értelme fogynod max feszesíteni de ahoz nem diéta kell hanem testmozgás
2010. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Reggeli valamilyen szendvics meg tea. (cukornélkül)

Ebéd pedig tészta vagy ami éppen van, csak kisebb adagban. Este pedig valmai zöldség, gyümölcs, joghurt.

És leirtam, hogy 61 kg vagyok.

2010. okt. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!