Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit eszik az aki 800-1000...

Mit eszik az aki 800-1000 kalóriával "diétàzik"?

Figyelt kérdés
Sajnos erre készülök,160cm,61kg , 29 éves nő vagyok.Szeretnék tippeket főleg hasonlóan testalkatuaktol, hogy csinálják, hogy bírják ki.
2023. jan. 29. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Miért is készülsz erre? Éhezni, rosszul lenni azért, hogy az izmod épüljön le, aztán ha kicsit is többet kezdesz enni, akkor a duplája jön vissza, mint amennyit leadtál?

Nem szabad a gyors fogyásra hajtani, főleg ilyen minimális súlyfelesleg esetén. Táplálkozz egészségesen, mértékletesen, sportolj, és érd be havi 1 kg fogyással!

2023. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Anorexiából gyógyulok jelenleg. Én is tettem fel ilyen kérdéseket itt gyk-n (174cm/45 kg)

Ettem ennyit, de volt hogy ennek a felét se ettem meg. Nem írom le hogy miket ettem mert nem akarlak ilyen irányba biztatni. Alapanyagcsere alatt enni nem éri meg, mert hosszú távon mint ahogy előttem is írtak, hianybetegsegek alakulnak ki, ami már annyira nem mókás viszont. Lenne fogyás, de az is egy idő után megáll mert lelassul az anyagcseréd. Ha diétázni szeretnél(nem lehet rajtad nagy súlyfelesleg amúgy, 23,8-as testtömegindexszel a normál testsúlyú kategóriában vagy ) akkor semmiképpen ne menj 1300 kalória alá, de még az is kevés.

2023. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem fogok tippeket adni a kezdődő étkezési zavarodhoz, bocs.


Én szépen lefogytam 500-800 kalóriával, egészen sokat, aztán 35 kilósan majdnem belehaltam.


Ha éheztetni akarod magad, szépen oldd meg, aztán költs egy csomó pénzt pszichiáterre, akire úgyis szükséged lesz.

2023. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

13-as vagyok nem érdekel, hogy nyers, de tudom, milyen károkat okoz ez a szr, és milyen maradandó! károkat okoz.


2 éve gyógyult vagyok, de nincs nap, hogy ne lennének fájdalmaim egy-egy étkezés után - a gyomrom ugyanis már sohasem működik úgy, mint előtte.

Emészt, király, nem b...tam szét teljesen, de tönkrement annyira, hogy ne funkcionáljon 100%-osan.

2023. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
Maradék maradékát.
2023. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem sok mindent. Ez nettó éhezés. Beteges.
2023. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Csomó olyat aminek alacsony a kaloriatartalma, gyümölcs, cukormentes muzliszelet, káve, így fennmarad annak az illúziója hogy sokat tudok enni
2023. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem azért a 20 fillérért, de egy műzliszelet vagy 200 kcal. Annyiból egy komplett salátás-csirkés ebédet ki lehet hozni, ha már ennyire rágörcsöl az ember.
2023. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
#18 cukormentes muzliszeletet írtam, azok pedig 80 kcal körül vannak
2023. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

Tiniként csináltam ilyen baromságot. Egy nap ettem kb két almát, egy fél tál levest meg valami apró szelet sült húst. 10 kilót vesztettem meg egy normális emésztőrendszert. Évekig nem bírtam feldolgozni a különböző cukros ételeket.

29 évesen legyen több eszed, mint egy idióta tininek.

2023. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!