Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás nélkül fogyni? Vagy...

Mozgás nélkül fogyni? Vagy mennyi idő, mire megszokom az álló munkát?

Figyelt kérdés

Eddig ülő munkám volt mindig, nem esett nehezemre edzeni. De most álló munkám van, ez 8-12 óra állást jelent (jó nyilván pihenőkkel) és mindenem leszakad már a nap elején is, nemhogy a végén... Így meg nem tudok mást csinálni csak ülni meg feküdni.


Ha csak a kajára figyelek tudom akkor is fogyok de lassabb lesz? Illetve gondolom túl szép alakom nem lesz mozgás nélkül.


Aki álló munkát végez, mennyi idő után nem fájt neki?


2023. febr. 1. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
2023. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de félek, hogy lassú lesz a fogyás, mármint túl lassú, meg skinny fat leszek a végére.
2023. febr. 1. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni így is fogsz, és ha lassú, akkor kevesebb izmot veszítesz, ne akarj rohanni. Amúgy egy hónap alatt meg lehet szokni ezt is, mint mindent.
2023. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyenkor reggelente jártam edzeni. Korábban keltem, az edzés felélénkített és egész nap aktív voltam.
2023. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Álló munkával eleve többet égetsz, mint ülővel. Nem értem az aggódást.
2023. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Mozgás nélkül is simán lehet fogyni. Viszont én sem értem az aggódást, hiszen ha konkrétan nem is mész el edzeni, sportolni, akkor is az álló munka is valami, hiszen még sem csak egész nap ülsz. Többet fogsz égetni, mint ülőmunkával. Aztán meg ha megszokod a munkádat, akkor akár ha csak ritkábban is, de mehetsz sportolni valamit. Ne aggódj ezen, így is fogsz fogyni.
2023. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Mikor ülőmunkáról állóra vàltottam 5 kg-t fogytam 2 hónap alatt.Nem vagyok rossz fizikai állapotban,akkor sem voltam,nekem két hét kellett,hogy megszokjam.Hetente kétszer edzek munka mellett (a kèt szabadnapomon)
2023. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper!
2023. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!