Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem hízik mozgásszegény...

Aki nem hízik mozgásszegény életmód és szénhidrátban, zsírban bővelkedő étrend mellett, annak a szervezete mit csinál a fölös kalóriákkal?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb esetben azért 20 vagy 30 felett elkezdenek hízni. De ha nem akkor beesik az arcuk 50 felett és 58 évesen így fognak kinézni mintha 75 éves boszorkányok lennének :D
2023. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

1-2 szélsőséget eltekintve olyan nincs, hogy valaki nem hízik.


Például én sem tudok hízni, de tisztában vagyok vele hogy azért nem, mert dohányzom. Ha letenném a cigit, úgy jönne fel rám 10 kg minimum, mint a huzat (a jelenlegi étkezésem mellett).


A cigi köztudottan gyorsítja az anyagcserét, ezért van az, hogy a szervezetednek még ideje sincs igazán felszívni a tápanyagokat, mert elég hamar kijön belőled amit megettél. Tesóm mikor letette a cigit, 1 hét után el kellett mennie háziorvoshoz, mert azt hitte megtekeredik a bele :D

2023. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alátámasztom az egyes hsz szavait. Anyám fiatalon, sőt néhány évvel ezelőtt még nagyon gyönyörű nő volt. Tényleg, gyönyörű, szemkápráztató. Aztán most közel az ötvenhez jár, sokat eszik, mégsem hízik, nincs orvosi baja, nem eszik nyakra-faxra zsíros, cukros dolgokat, és mégis sokkal idősebbnek néz ki. Vagyis úgy nézett ki, mikor utoljára láttam azt a nőszemélyt kb 1 éve, és aligha hiszem, hogy változott volna, mert mondta, hogy ezzel gondban van.
2023. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Kikakilja!


Az olyanoknak rendkívül gyors az anyagcseréjük, nem rakódik rájuk a felesleg és nem híznak.


Én is ismerek olyat, aki nem sportol, zabál, mint az állat és vékony, mint egy ág!!


Úgyhogy nem értem, erről miért nem cikkeznek sehol, hogy akkor hogy is van ez a kalóriadeficit, amikor akkora őrült kalóriabevitellel is vannak vékony emberek, akik nem mozogják le !!

2023. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!