Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg diétázom, van vmi...

Jelenleg diétázom, van vmi tippetek az édesség utáni sóvárgás legyőzésére? (Főleg a csoki utánira😀)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nálam tényleg nem az éhséggel van a baj, hanem hogy hiányzik az édesség. Meg lehet kicsit furán hangzik, de én azt sem szeretem, hogyha van ez a egyvonalú folyamatos jóllakottság érzés. Szeretem ha egy kicsit felpörget a cukor, na meg az ízét is. Mit tanácsoltok?

2023. febr. 22. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi a napi kalóriakereted, hogy nem fér bele egy kis édesség?
2023. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Króm
2023. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%
Túró citrommal, édesítővel.
2023. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Egy kocka étcsoki minden nap ebéd után. Persze ehhez az kell, hogy ne fald fel az egész táblát, ha egyszer a kezedbe kerül.
2023. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Én narancsot eszek meg kakaóport tejbe cukor nélkül.
2023. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Almaszeletek fahéjjal megszórva.
2023. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Cukormentes gyümölcsragó.
2023. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Túró tejföllel, édesítőszerrel kikeverve. Megbolondítva vaniliaaromával, vagy gyümölccsel, vagy egy kis aszalt vörös áfonyával. Imádom.

Vagy másik lehetőség zabkása tejjel, édesítővel. Ebbe is lehet rakni gyümölcsöt, vagy magvakat, vagy fahéjasan.

Még a tejbebulgur is fahéjasan, vagy gyümölccsel édesítővel egy egészséges lehetőség.

2023. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Túró édesítőszerrel és kakaóporral is tök jól működik. Esetleg lehet bele rakni zabpelyhet is, vagy esetleg alapból lehet zabkását csinálni, és abba belerakni túró és kakaóport. Szóval na, sok opció van a túróval, és viszonylag alacsony kalóriatartalmú nasikat lehet vele gyártani. De akár görög joghurttal (vagy akár sima joghurttal) is lehet ilyesmiket alkotni.


De amúgy szerintem ha jól tudod magad kontrollálni, akkor ha 1-2 kocka csokit bekapsz napközben, akkor szerintem az úgy elmegy. Csak nyilván abból az 1-2 kockából ne az legyen, hogy végén meg eszed az egész táblával.

2023. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha mar hianyzik az edes akko gyumolcscukrot vigyel be
2023. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!