Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak kaloriadeficitben?

Hogyan fogyjak kaloriadeficitben?

Figyelt kérdés

Valamit elrontottam, nem fogytam idaig.

Szepen kerlek valaki kiszamolja nekem hogy hogyan vagyok deficitben?

165cm/65kg

No vagyok, mersekelt a mozgasom, ulomunkat vegzek

Ezt kiszamoltam januarban kalkulatoron hogy deficitben legyek, de meg egy dkg sem jott le

Kerlek szepen segitsetek mert nem erzem jol magam! 10kg-ot szeretnek fogyni



2023. márc. 1. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyit adott ki a kalkulátor?

Ha nem fogytál, akkor csökkentsd a kalóriabeviteled 1-200-zal. Ha pár hét múlva így sincs eredmény, akkor csökkentsd tovább és figyeld, hogy alakul a súlyos.

2023. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1200kcal-t szamolt a fogyashoz :/ viszont mikor 1000kcal dietat akartam tartani mindenki azt irta , hogy nem egeszseges, gyereknek valo adag…nem tudom hogy mi a baj ☹️
2023. márc. 2. 00:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25
2023. márc. 2. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt bizony valamit te elszámolsz. Mindent beleszámolsz? Üdítők, olaj (sütéshez), stb? Mindent mindent? Amúgy meg én az 1200-at is keveslem, többel is fogynál. Illetve ami fontos még, hogy mindent ténylegesen lemérsz? Van sok olyan kalóriaszámláló ember, akik a kezdetben elkövetik azt a hibát, hogy nem mérnek le mindent, hanem pl. beírják egy appba, hogy megettek ebédre egy sült combot, és akkor rámennek arra, hogy "1 adag"-ot ettek meg. Nyilván ez is nagy hiba lehet, mindent le kell mérni, nem mások által megadott adagokban kell számolni. Esetleg képernyőfotózd le a kalóriaszámláló appban egy egész napodat (vagy ha papírra írod, akkor fotózd le), hátha kiszúrunk valami gyanúsat.
2023. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.


Mármint, szerintem ha ilyen kevés kalóriával sem fogysz, akkor itt a te számolásodban van a hiba, mert szerintem ha esetleg egészségügyi probléma lenne a háttérben, ennyivel akkor is kéne fogyni hosszútávon. Mindenesetre szerintem ezért lenne érdemes képernyőfotózni az étkezésedet, hátha kiszúrunk valami gyanúsat.

2023. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha 1200 kalóriát számolt a fogyához akkor mi a pélóért akartál 1000t enni?


Egyél 1500at, égess el sporttal 300at és maris megoldva az 1200 kalória, koplalás nélkül.

2023. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fotót kérünk a kalóriaszámolásodról. Egészen biztosan abban lesz a hiba.

Grammra pontosan kell mérni minden összetevőt. Ha sokszor eszel étteremben, akkor nem fog menni a számolás, mert ott nem tudsz méregetni.


Sajnos az egy adag darált tészta nem pontos mértékegység. Ilyeneken étkezésenként akár több 100 kalóriát is csúszhatsz.

2023. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!