Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hasamról/csípő...

Mit gondoltok a hasamról/csípőmről/testemről? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 5. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó, de ha jól sejtem te kövérnek érzed magad... Nem vagy az, nekem tetszik.
2010. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát igen most kezdtem a fogyókúrám csak kíváncsi vagyok hogy így mit gondoltok
2010. okt. 5. 23:14
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy nagyon sokat hordasz csípőnacit, ami eldeformálta az alakod, emiatt van úszógumid.

Ha csak egy hétig kicsit magasabban végződő, vagy csak szimplán egy számmal nagyobb nadrágot vennél fel, utána sokkal, de sokkal jobban néznél ki!

2010. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök szép vagy. 21/L
2010. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Az én alakom is ilyen, tehát fogynom kéne ezek szerint:DD mondjuk az a baj, h. kisebb a cicim:(
2010. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Ugynaigy nézek ki... :( Öltözni is nehéz ilyen alakkal... meg bárkit is összeszedni. Szerintem csúnya ez az alak akárkin is. :/ De az a durva, hogy csipőröl nem tudsz fogyni! :D Mert alapból széles, mert látom, neked is lassan kiállnak a bordáid...és vékony a derekad is. :/ hasról ha akarsz fogyj, de inkább izmokat kéne csinálni(nem könnyű). Vékonyabb csípőröl ne álmodj. :) Én 3éve küzdök vele. Semmisem megy le. :(

17L

2010. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hát az a hájacska nagyon csúnya a derekadon, sok sport és kevesebb szénhidrát kell.
2010. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Hú, hát nekem nagyon zsíros és plöttyedt vagy, sportolni kellene, meg figyelni a kajára.
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem veszes. de sportolj egy kicsit. ajanlom a spinninget.
2010. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

pedig az elején egész jól kezdődtek a kommentek

na nembaj úgyis most akarok változtatni

valami ötlet a csípőhájamra(vagy hogy hívják)?

2010. okt. 6. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!