Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Babavállalás előtt célszerű...

Babavállalás előtt célszerű lenne még lefogyni?

Figyelt kérdés

Eléggé eltunyultam mostanság,62 kg vagyok 160 cmhez, és nem túl izmos, tehát nagyon gáz.32 éves,Nemsokára (fél-1 év)el akarjuk kezdeni a baba projektet,de arra gondoltam előtte összeszedem magam, és leadnék 5-10 kg. Olyan állandó na most lefogyok típus vagyok csak sajnos túl kényelmes vagyok, és stresszevő,akaratgyenge. De így hogy a 60 kg-t átléptém(még sose voltam ennyi) muszáj tennem vmit az ügyben. Viszont azt sem tudom, hogy így hogy babát akarok hamarosan,okozna e gondot, már csak a fogyokúra miatti stressz is a későbbiekben?

Nem,nem terhesség alatt akarok fogyókúrázni,ha vki ezt akarja támadni, akkor ugorjon neki mégegyszer a kérdésnek.


2023. márc. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Elméletileg hogyha normális súlyod van (nem is túl sok, nem is túl kevés) akkor a teherbeesés is könnyebb.

Tulajdonképpen neked leginkább a mozgásra kéne odafigyelned, illetve a helyes táplálkozásra.

Én 184 cmhez voltam 83 kg, majd lefogytam 74-re, (egészséges kaják, több mozgás) 82-vel mentem szülni, most vagyok 75, a fiam pedig holnap lesz 7 hetes.

2023. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, mindenkeppen sportolj elotte/ kozben, en ezt tudom neked tanacsolni.

En az elso terhessegemet tulsullyal es 0 sporttal kezdtem. Borzasztoan viseltem.


Viszont a masodik terhessegem mar tok mas volt, pedig akkor se voltam meg sajnos vekony, a kajara nehezen figyeltem, viszont ugye futottam a kisfiam utan allandoan, meg ezen kivul heti otszor edzettem otthon.

Eg es fold volt a ket terhesseg. A masodikat meg se ereztem, sokkal konnyebb volt. Szinte szulesig sportoltam is.

Szoval nem csak a suly a fontos, hanem az allokepesseg is.

2023. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy én leszek a szhar, de itt ne ránk CSAK szakemberre hallgass...
2023. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!