Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok, akkor eltűnnek a...

Ha fogyok, akkor eltűnnek a striák a combomról és a csípőmről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyom hirtelen felszedtem kb. 10 kilót, mindkét combomon körbe és a csípőmnél vöröses striák jelentek meg. Ha fogyok, akkor eltűnnek? Vagy már örökre így marad? És miért pirosak? Normális, hogy nem ilyen fehéres?



2023. márc. 15. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnni nem fognak, fogyás után majd idővel halványodnak és nem lesz olyan szembetűnő.
2023. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon remélem, hogy így lesz. Olvastam, hogy van egy olaj, az a neve, hogy Bio Oil, elvileg nagyon jó rá. Valakinek esetleg van tapasztalata vele?
2023. márc. 15. 15:26
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem tunnek el, de kifeherednek idovel, viszont persze az is latszik.

Kenheted amugy, amivel akarod, szinte mindegy mit teszel ra, mert eltuntetni semmi nem fogja oket.


Terhessegem alatt sikerult osszeszedni par striat, pedig a sok hanyas miatt az elejen fogytam 10 kilot, utana meg osszesen 4 kilot hiztam es a korhazbol sulyban kevesebbel jottem ki; mint amivel teherbe estem. Ez genetika sajnos.

Kentem 4 fajta kremmel es tobb olajjal, koztuk egy uveg bio oilt is elhasznaltam, plusz szedtem kollagent, de semmi ertelme nem volt egyiknek se, cserebe jo sok penzt elvertem rajuk :D

Vagyis de, sokszor viszketett a borom es a sok hidratalas ezen segitett. De a striakon nem nagyon :(

2023. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi krém nem jó rá. Ne költsd a pénzed feleslegesen ilyenekre, mert, ha lenne rá ilyen csodaszer, akkor senkinek sem lennének striái.. Nemde?
2023. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eltünni nem fognak. De majd olyan 6-12 hónap után ilyen gyöngyházfényüek lesznek és nem nagyon fog látszani, csak ha közelröl nézed, addig normális, hogy piros.
2023. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem tűnnek el.
2023. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az idő segít rajtuk, de teljesen eltűnni nem fognak. De szerintem amúgy tökre rendben van, ha valakinek vannak striái, meg szerintem nem annyira észrevehetőek ha kifehérednek. Nekem is van sok striám, de leginkább a hasamnál volt az, hogy sok striám volt, és sötétek is voltak, viszont most már több év elteltével kifehéredtek, tükörben is ha nézem magamat, de nem a striákra koncentrálok, akkor igazán fel se tűnik, hogy ott vannak. Szóval neked is, most még feltűnőek, de később nem lesznek ám olyan feltűnőek, de eltűnni sosem fognak sajnos.
2023. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Idővel (fél-1 év) jobb lesz, főleg ha még fiatal vagy, akkor rugalmas a bőröd.

Érdemes lefogyni, és közben kenegetni, vagy inkább masszírozni a bőrödet, tulajdonképpen mindegy, mivel, csak legyen jó a vérkeringés.

2023. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Az orvoskozmetikai kezeléseken (jó drága és csak halványít az is) és az időn kívül nem sok minden segít rajtuk, szerintem is fölösleges pénzkidobás. Rengeteg férfin is van stria, nem fáj, nem hátráltat semmiben.
2023. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem tűnik el, mivel szétszakadt a bőröd. Idővel kifehéredik.
2023. márc. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!