Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 kg júliusig?

12 kg júliusig?

Figyelt kérdés
Reális ennyit leadni? Mire figyeljek?
2023. márc. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nagyjából igen. De attól függ, hogy mennyi felesleg van. Ha normális alkatú vagy, de csontsoványra akarsz fogyni, akkor nem. Ha van bőven felesleg, akkor igen.

Én 3 hónap alatt fogytam 8 kilót, heti 3 edzéssel, és a kalóriabevitel csökkentésével.

2023. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Én egy hónap alatt fogytam 71 ről 64 re. Minden nap edzek, alig eszek, de legalább van látszatja.
2023. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha tisztában vagy a kalóriaszámolás (kalóriadeficit) szabályaival, akkor aksr reális is lehet az a 12 kilós fogyás.
2023. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
45%
Elérhető, de csak óvatosan.
2023. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de sok dologtól függ. + Nagyon nem mindegy, hogy alapvetően jól érzed e magad közben, vagy szarrá koplalod magad és túl sok mindenről mondasz le, csak mert ragaszkodsz az x idő alatt x kg fogyáshoz. Mert az utóbbi nem lesz hosszútávon fenntartható, márpedig ez fontos szempont,ha nem akarsz újra és újra lefogyni, visszahízni, lefogyni visszahízni.
2023. márc. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!