Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálkozom de sehogy se megy a fogyás mit csináljak?

2023. ápr. 3. 17:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%
Ne zabálj annyit.
2023. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Ez így eléggé kevés információ. Hány éves vagy? Hány cm? És Hány kg? Sportolsz valamit? Próbáltál konkrét diétákat, vagy csak egészségesebben étkezel?
2023. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha ennyi energiát vagy képes írni információként egy kérdéshez, akkor neked én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne zabálj annyit.. Eszem megáll, hogy ennyire minimalista mindenki.


Honnan a francból tudjuk, hogy te milyen magas, hány kg vagy, vagy talán mik voltak az eddigi próbálkozásaid amik miatt sikertelen volt a fogyásod?

2023. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi energiát vagy képes beletenni*
2023. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy híztál el? Na, annak az ellentetjét csinálod, és az jó lesz :-D Sok sikert, jó egészséget, szép nyarat lapos hassal, és boldog jövőt!
2023. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat itt vannak: 17 éves vagyok 173 cm magas és kb 70 kg ezelőtt kb 14-15 éves koromban próbáltam kevesebbet enni vége az lett hogy majdnem a kórházban kötöttem ki 16 éves koromban folyton figyeltem miben hány kalória van végül feladtam mert 4 hónap után sem fogytam 1 kg-t se mostanában csak próbálok mindenféle diétás könyvekből tanulni de úgy se megy
2023. ápr. 3. 18:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát leginkább kénytelen leszel több energiát beletenni.

Kiszámolod a súlytartásodhoz szükséges napi kalória keretedet. Ezután kivonsz belőle (az 500 kcal kb jó szokott lenni a legtöbbeknél, de ha alapvetően alacsonyabb a súlyod, és csak pár kb-ot akarsz leadni, lehet kevesebb). Majd elkezded mérni az ételeket, lehetőleg főzés közben, kiprociózod. Ne egyél gyors kaját, mirelit kaját, meg rágcsákat, mert túl sok kalória, de legalább nem is laktatnak. Ezután jöhet az aktivitás növelése, ami lehet több séta kezdetben, otthoni torna, vagy egy sport, amit szeretsz.

Röviden ennyi. Nyilván lehet vitázni, pontosan milyen ételek, mennyi, hogyan. Az biztos, hogy érdemes kevés zsíradékkal sütni, és kiegyensúlyozottabban enni. Tehát legyen benne fehérje, rost, sok zöldség. Nem tilos a kenyér, tészta, és társaik, de érdemes nem túlfogyasztani ezeket sem.

2023. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

BMI-d 23.4

NORMÁL TESTÚLY


Csak edzened kéne, hogy legyen formád. Ennyi a téma. Sok sikert!

2023. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

173 cm és 70kg egyáltalán nem vészes kategória.

Gondolom lány vagy, de egy 5kgnál többet semmiképpen sem adnék le a helyedben.


A fogyáshoz kalóriadeficit kell. Mindenképpen előnyben vagy, mert legalább tisztában vagy azzal, hogy létezik olyan, hogy kalória. Azért nem fogytál régebben 4 hónap alatt semmit, mert nem voltál kalóriadeficitben.


Ajánlanék pár youtube csatornát, illetve videót:

Torma Valentin https://www.youtube.com/watch?v=RqOWyNP9iag

DietGainz : https://www.youtube.com/watch?v=pXQkTw5l0kw

2023. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne éheztesd magad 😑 Sportolj valamit, én is pár hónapja rendszeresen sportolok és látszik valami. Pedig én sem vagyok a legvékonyabb, van rajtam egy kis felesleg
2023. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!