Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni fogyás ? Hogy ?

Szülés utáni fogyás ? Hogy ?

Figyelt kérdés

Van akinek valami bevált ? Torna? Étrend kiegészítő stb?


(Akinek nincs tapasztalata ne írjon hülyeséget)



2023. ápr. 24. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Amíg szoptatsz, sehogy!
2023. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Yazio alkalmazas!!
2023. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok

Nincs tejem sajnos

Xls medical szoba jöhet ? Azt olvastam lég “jobbnak”

2023. ápr. 24. 12:35
 4/13 anonim válasza:
50%
Ha nem szoptatsz, akkor intermittent fasting/idoszakos bojt nekem baromira bevalt, a 16:8-as verziojat csinalom.
2023. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én most tartok -10 kgnal a Yazioval.
2023. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerültem a hozzáadott cukrot, fehér lisztet, meg ilyesmi. Napi 6-szor ettem. Nem nasiztam csokit, csipszet. Amikor az orvos zöld utat adott, elkezdtem mozogni. És nem csökkent a tejem, bár te nem szoptatsz. Fontos a fokozatosság. A hasadat meg kell nézetni, nincs-e szétnyilva, mert akkor regeneráló torna kell. Ezeket csináltam, egy éve szültem, lement 26 kg. De ezzel a rendszerrel nagyon hamar ledobtam az első tizest. Utána már lassabb. Nemrég stagnáltam, ezért a yaziot használtam. Újra megindult, tényleg működik, ha betartod.

A “csodabogyók” nem sokat érnek. Azt a pénzt inkább költsd egészséges ételekre vagy edzőre.

2023. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Nincs semmi csodamódszer és csodaszer. Kalóriadeficit= kevesebb kalóriát kell bevinned mint amennyit elégetsz. Kaloriabázis applikáció és face csoport. Nekem ezzel sikerült. Értelemszerűen cukor édesség teljes elhagyása, és lehetőleg fehér liszt lecserélése,mert a teljes kiőrlésű jobb teltségerzetet ad a sok rost miatt. Rengeteg zöldség fogyasztása, hisz kevés benne a kalória és laktató. Persze kalória számlálás mellett elvileg minden ehető, de a hagyományos ételekből olyan kevés fér bele a kalóriakeretedbe, hogy kb állandóan éhes lennél.

Hosszú folyamat mire az ember ráerez mivel mennyire lakik jól és megváltoztatja a evési szokásait,de ha valóban el szeretnél érni eredményt csak így megy. Ha tartósan szertnél fogyni ahhoz nem diéta és bogyó kell, hanem életmódbeli változtatás. Diétával biztosan lefogysz, de amint abbahagyod vissza is jön minden. Regényt lehetne erről írni, de a kalóriabázisban mindent meg fogsz találni. Facebook csoport nagyon segítőkész. Rengeteg hasznos infó van fent.

2023. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficit. Kevesebbet kell bevinni, mint amennyit elégetsz. Nincs csodamódszer, nincs semmilyen turmix, ami ezt helyettesítené. Itt a jó idő, jönnek a friss zöldségek. Egyél sokat abból.
2023. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
2023. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2023. ápr. 25. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!