Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el hogy 62kgból...

Hogy érhetném el hogy 62kgból 57kg legyen?

Figyelt kérdés
Annak idején még 80+kgról indultam, sikeresen lefogytam 60kgra.Picit lazábban vettem a kalóriákat, ma pedig azt tapasztaltam hogy ismét 62,5kg vagyok,pedig a kalória számlálóm szerint jó vagyok(Yazio). Mit csinálok rosszul?

2023. ápr. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Minden bizonnyal semmit nem csinálsz rosszul. Ezért nem kell görcsösen méregetni magad a mérlegen. Napi 2-3 kilót egy teljesen átlagos, teljesen egészséges, diétát nem is tartó személy testsúlya is ingadozik (víz, salak, széklet, só, elektrolit, glikogén, stb.). Ez abszolút normális.
2023. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most bevallom megnyugtattál 😊
2023. ápr. 25. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig nő vagy, akkor a ciklus is befolyásolja. Mensi előtt rengeteg felesleges vizet bent tart a szervezet. 2-3 litert is.
2023. ápr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem igazán lehet megmondani. Vagy csak sima ingadozás (nekem a havitól függetlenül volt pont másfél kiló ingadozásom tegnap, éhgyomorra az előző naphoz képest - hetek óta nem mozdult a mérleg, majd puff, hirtelen másfél kilóval kevesebb lettem, és kisebb lett a mérés, mint az utóbbi x hónapban bármikor 🤷🏼‍♀️), de az is lehet, hogy súlytartó kalóriát eszel most már, és beállt a súly, lehet egy egyszerű plató, amiről majd hirtelen fog tovább mozdulni, ha mindent folytatsz tovább (mint ahogy velem is történ tegnap). Viszont nem stresszelnék rá a helyedben. Pár kiló van csak hátra, ha nem kezd el hétről hétre nőni a súlyod, nincs nagy gond. Ha nagyon megakadsz, akkor csökkentheted 200-300 kcal-vál a beviteled.
2023. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok. Nagyon nehezen fogytam eddig is, mert nem igazán volt kitartásom hozzá, ezért is ijedtem meg ennyire. Jó, az a 2kg nem a világ, de tudom honnét indultam anno, és nem szeretnék újra akkora lenni. Köszönöm a válaszokat😊
2023. ápr. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!