Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mályva tea ami a gyógyszertárb...

Mályva tea ami a gyógyszertárban kapható kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem fogyási célból vásároltad?
2023. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra is, de inkább arra hogy nincs székletem miért?
2023. ápr. 26. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban (úgy jó 20 éve) egyszer kipróbáltam, nagyon hosszú éjszakám volt, amit a wc-n töltöttem, nálam nagyon erős hashajtó hatása volt. Többet nem próbálkoztam vele. Odaadtam édesanyámnak, aki szorulásos gondokkal küzdött, neki nagyon jót tett.
2023. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fogyás a kalóriadeficiten múlik, a mályva tea és a székletürítés nem befolyásolja. Ezt ugye tudod?
2023. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Befstam tőle. XD
2023. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fogyási célból, hanem mert bulimiás vagy. Hashajtózod magad, szóval az vagy.
2023. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fáj, de hatásos 😬
2023. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Este 8kornittam meg, 2 csésze, 2 kapszula, ennyi a max amit be lehet venni. Éjszaka arra ébredtem hogy fáj a hasam, és fel vagyok fújódva. Másodjára csak ki kellett mennem, de ment a hasam, harmadjára pedig elfelejtettem hogy előző este mályvateáztam így simán pukiztam egy nagyot🥲.
2023. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fostam és csikart tőle a hasam :)

Egész nap a WCn ültem, fel voltam fújódva.. Egyik pukinál befostam :( utána csak a WCn mertem pukizni :))

2023. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!