Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kézműtét után milyen tornát...

Kézműtét után milyen tornát ajánlotok a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Elég sokat szeretnék -10kg. Elhagyom a cukrokat,csokikat,édességet,gyors kajat,kenyeret. Szeretném egészségesen táplálkozni,mert az én hibám hogy elhíztam. Mellette tornázni is szeretnék,mert futast nem szeretem,nem is birom. 1 hónapja műtötték a jobb kezem,ami miatt fáj még,emelni,szorítani,erőltetni nem tudom még. Milyen tornát,mozgásformát tudtok,ami "kéz nélkül" is hatásos esetleg?
2023. máj. 7. 16:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Séta az teljesen jó, ahhoz kéz nem kell. Másfél-két óra naponta, vagy 10.000 lépés, mellé számold a kalóriákat is, legyél deficitben. [link]
2023. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kalóriákat számolni fogom köszönöm! Séta megvan a munkámból kifolyólag

10ezer napi átlag,van hogy 12-14 ezer is

2023. máj. 8. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elliptikus tréner, kerékpár (a nem támaszkodós fajta, hanem, amin egyenes háttal tudsz ülni).
2023. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!