Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéstől mehetett le pár...

Biciklizéstől mehetett le pár kiló?

Figyelt kérdés

Sziasztok, január környékén 53 kiló voltam, de azóta mindennap biciklizek az óráimra, kb minden 10 percre van egymástól, de van hogy csak 1 órára megyek be egy nap, szóval nem egy nagy teljesítmény. De lehetséges hogy ettől a kis mindennapos teljesítménytől fogytam? Most 49 kiló vagyok.

Az étrendem nem változott, bezzeg amikor azon változtattam nem fogytam így.



2023. máj. 8. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezáltal kalóriadeficitbe kerültél, akkor pesze, mehetett le pár kiló.
2023. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Vagy csak ingadozás, vagy tényleg a bicikli miatt kerültél kalóriadeficitbe. Mondjuk ha gyaloglás helyett biciklizel, akkor kétlem. De ha busz vagy autó helyett, akkor lehet. Ennyi idő alatt a kis deficit is mérhető fogyást eredményezhet.


Másrészt nekem tömegközlekedéssel utazva jobban eszembe jut beugrani egy oékségbe kakaós csigáért csak úgy. A biciklit lakatolni kell, macerás, inkább kihagyom.

2023. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bicajozással igen, kifejezetten hatékonyan lehet súlyt leadni.


De általában nem 53-ról 49-re.


És nem ilyen 10 perces tekerésektől.

2023. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem változott az étrended, csak nem veszed észre. Nyilvánvalóan nem eszel annyit, mint előtte, azért fogysz - nem a napi 10 perc tekeréstől.
2023. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!