Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem tudom...

Tetszik egy fiú, de nem tudom hogyan mondjam el neki hogy kövér vagyok s félek az első találkozástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

soha nem írtam még ide azért remélem hogy egy normalis valaszt is kapok majd.

szoval a lenyeg, hogy par napja elkezdtem egy fiuval beszelgetni instagrammon, tipikus szoke srac jo stílussal nagyon jokat beszelgetunk keso estig is.

mar felmerült a kerdes a talalkozasban, de en nagyon felek emiatt.

tudni kell, latta hogy nezek ki, legalabbis az arcomtol a torzsemig.

homokóra alakom van viszont teny túlsúlyos vagyok es nagyon nagyok a combjaim:( amihez hozza jar a pocak is. egyebkent teszek ellene, surun eljarok mozogni es tartom is a kalória bevételt is (egyebkent pajzsmirigyes vagyok)

nem tartom magam csunyanak legalabbis arcom szerintem szep jol is oltozkodok viszont nagyon bizonytalan vagyok a testemmel kapcsolatban.

mit kene tennem? beszeljem meg vele? vagy hagyjam az egeszet ?



2023. máj. 11. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha már látott, akkor nincs min aggódni. Másrészt meg, meg nem minden a külső.
2023. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztok, aztán eldönti, mit gondol: hidd el, most mindkettőtökben egy a valóságosnál ideálisabb kép él a másikról.

Lehet, hogy róla meg az derül ki, hogy 150 cm. Tapasztalatból tudom, hogy vannak néha meglepetések.


De feltehetsz néhány más jellegű képet is magadról, ha akarod. Így legalább a jövőben sem kell ezen gondolkodnod.

2023. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
100%

Ha látott rólad képet, akkor tudja, milyen vagy, nyugi, nem fogja azt gondolni, hogyha nagydarab a felsőtested, karjaid, stb, akkor majd pálcikalábaid lesznek.

Ismerek olyan lányt, aki 90 kilós vagy több, mégis olyan pasijai vannak mindig, akik mellé valami modellt képzelnél. :DDD (Az arca neki is szép + nagyon jó fej, vidám csaj.)

2023. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha neki véletlenül nem jönnél be, itt vagyok én :)
2023. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

update: ma beszéltem vele s el is kuldtem neki a testem majd par órával ezelott be nyögi hogy igazabol rájött hogy nem hazudhat tovabb maganak sem masnak. s legyen ennek vege.

igazabol nem lettem meglepve szamittam ra de akkor legalabb mondja a szememben hogy ‘ja…dagadt vagy bocsi nem tetszel’

levan tudva.

egyebkent koszonom szepen a valaszokat :)

2023. máj. 12. 03:43
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy kövér, csak erős csontozatú. Kinek mi, ne foglalkozz vele, főleg ha nem képes személyesen a szemedbe mondani, hogy ennyi volt.
2023. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp adj le 10-15 kilót LEGALÁBB, mielőtt találkoznátok
2023. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a 6-os válaszolonak. igazabol mar tokmindegy, nem lesz találkozó tegnap este folyaman az egesz kapcsolatot lezartam vele

a hetesnek meg annyi, hogy igen szerintem is kepes lennek vasárnapig leadni 10-15kgt ;) de szerencsere nem kell mar. mert nem lesz semmilyen talalkozo, nagyokos

2023. máj. 12. 12:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megtalálja a párját, téged is keres valaki és a megfelelő ember rád talál amikor itt az ideje, aki elfogad olyannak amilyen vagy.
2023. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

"erős csontozatú" Persze, olyan erős a csontsűrűsége, hogy +20 kilót rápakol :D


Hagyjuk már, a kérdező TUDJA hogy túlsúlyos, mégsem tesz ellene. Semmi baj, az ő döntése.

2023. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!