Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált turmix/ smoothie recept?

Bevált turmix/ smoothie recept?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy hete dietazni, minden reggel ezzel kezdek, meg vacsora elott is megiszok egy nagy poharral.

Most egy hetig egy felet ittam nem voltam tul kreativ, salata,soska,alma,fahej,chiamag,zabpehel,viz,buzakorpa, egyszer raktam csak banant bele, De volt hogy spenotot is raktam kicsit.

Nem szeretnek csomort se kapni ettol az italtol, :) mivel lehetne izesiteni, vagy milyen mas zoldseget rakjak illetve cseteljek ki? Nagyon szeretem a gyumolcsoket egyebkent,de inkabb hogy alacsony maradjon a kaloriatartalma ezert lehet inkabb zoldsegeknel maradnek :) egyebkent mindenki bevalt kedvence erdekelne :) lesz nemsokara itthon eper,malna,szeder is, barack nem sok,fuge,cseresznye :)



2023. máj. 13. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy ennek nincs köze a diétához, főleg ha nem vacsora helyett, hanem előtte iszod, az én kedvencem banán-grapefruit. (1 banán,2 grapefruit leve)
2023. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!