Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem állt...

Van itt olyan, aki nem állt rá a mérlegre túlsúlyosan, csak amikor már lefogyott?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem kevesebbet enni, többet mozogni, ráálltam a mérlegre, hogy tudjam mennyi vagyok. Ez volt 2 hónapja, azóta nem merem megmérni magam, mert ha nem fogytam annyit amennyit kéne, rossz kedvem lesz, ha meg igen, akkor minden nap azon kattogok majd, hogy megint rá kéne állni a mérlegre, ami ugye köztudott hogy nem jó gyakran méredzkedni a testúly ingadozás miatt. Összességében nem merek ráállni a mérlegre, mert utána már folyton meg akarom mérni magamat, és akkor nagy eséllyel addig fajul az egész míg fel nem adom.


Van itt olyan aki meg tudta állni hónapokon, esetleg egy éven át?


2023. máj. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én eleinte naponta, aztán hetente, végül kb fél évente álltam rá a mérlegre.

Az aki ismeri a ruhái mérete és a súlya közötti összefüggést, az elég jól be tudja lőni, hogy na felszaladt néhány kg, mert feszül vagy nem tudom begombolni, összecipzárazni.

2023. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt is megbántam, hogy vettem. Elrontotta az egész életemet, és mikor már végleg tele lett a f*szom vele, akkor meghoztam a legjobb döntést, kidobtam.
2023. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is sokáig szenvedtem, mindenkinek meg kell találni azt a gyakoriságot, ami neki és a céljainak megfelel. Egy évig fogytam, kb a harmadik hónapig nem álltam mérlegre, onnantól meg naponta, és heti átlagokat néztem. Már egy éve tartom a súlyom, mostmár csak hetente mérlegelés, de ebben az is benne van, hogy már érzem, hogy mikor vagyok kicsit több vagy kevesebb.
2023. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Yes. A ruhaméretből tökéletesen látni ha fogysz. Azt is amikor stagnálsz és azt is amikor hízol.
2023. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!