Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szép karcsú és nincsenek...

Aki szép karcsú és nincsenek túlsúlyos és túlevéses problémái mit evett ma? És milyen mozgásokat végzett?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanulni tőlük. Beleképzelem magam a helyükbe.

#soványak étrendje, mozgása a gyakorlatban
2023. máj. 16. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem is azon van a lényeg, hogy mit ettek ezek az emberek, hanem hogy mennyit. Tök mindegy, hogy mit eszel, ha tartós a fizikai igényeden felüli mennyiséget viszel be a szervezetedbe, akkor hízni fogsz. Tök mindegy, hogy ez a tartós kalóriatöbblet kolbászból és csokifagyiból, vagy natúr csirkemellből és jégsalátából jött össze, el fogsz hízni. Nyilván kolbászból és csokifagyiból sokkal könnyebben jön össze a tartós kalóriatöbblet, illetve egészségügyi szempontból sem mindegy, hogy csokifagyi vagy jégsaláta, de ez más kérdés.

Ismerkedj meg az anyagcsere és a kalóriaszámolás alapjaival ahelyett, hogy karcsú emberek helyébe képzeled magad a fantáziádban:

[link]

2023. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ismerem és használom a kalóriabázist, de nem akadályoz meg a túlevésben. Csak számokban leírva látom, amit egyébként is tudok és érzek, hogy ez sok volt.
2023. máj. 16. 17:32
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
2023. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
76%

9 körül 1 kávé, 1 banán, 3-4 szelet vajas kalács

12 körül pirítós zöldségekkel és grillkolbásszal

15 körül gombakrémleves hortobágyi húsos palacsintával

pár kocka csokit bekaptam meló közben (lidlis egészmogyorós ét)

plusz majd este 9 körül lesz a palacsintából még egy adag ha hazaértem

mozgás: konkrétan ma szinte egész nap ültem, mert ülőmunkám van, ebédszünetben nyújtottam kicsit felsőtestre meg nyakra mert izomlázam van tegnapról

Most vagyok úton edzeni, az 18-21 óráig lesz.

Nem tudom ez miben segít neked, alapvetően vékony voltam mindig csak formám nincs sport nélkül.

2023. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segít abban, hogy elég sokat eszel, de aktív is vagy, ha 3 órát edzel este.
2023. máj. 16. 17:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire 1 tál müzli

ebédre 6 tojás rántottaként

nap közben egy tábla milka

estére lusta vagyok bármit is csinálni, van még 4db sajtburger, utána még meglátom.


Kb ilyen mennyiséget eszek minden nap, de azt vedd figyelembe, hogy fiú vagyok, nekem kicsit több kaja kell.

2023. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

reggelire egy teljes kiőrlésű zsömle, 3 evőkanál házi kőrözött, 3 szelet csirkemell sonka, egy paradicsom, fél paprika, egy pohár 100% os narancslé, egy kávé feketén, egy szelet vajas kalács (reggel 6.30kor)


tízórai:tonhalas tortilla, egy kis túró rudi, 1 kávé feketén, kis fahéjjal (9.30 körül)


ebéd: 2 szedőkanál zöldségleves, paradicsomos húsgombóc(másfél szedőkanál, 2 gyerekökölnyi gombóc, menzás adagok, összetétellel)fél szelet tk kenyér (1kor)


uzsonna: 20dkg eper olvasztott csoki 3 kocka étcsokiból (15.30 körül)


vacsora:rántotta 1 tojásból, benne 5dkg gomba, egy kis fej hagyma, 3 szelet csirkemell sonka, 1 szelet tk pirítós (7kor)


mozgás:10km séta (munka miatt, ez kb 400kcl égetés)


heti egyszer járok úszni, egyszer meg táncolni ezek 1-1 óra/alkalom. Szombatonként ha jó az idő kirándulunk, akkor is megszokott lenni olyan 10 km emelkedős terepen.

2023. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon precíz!
2023. máj. 16. 20:01
 9/19 NedvesBugyi99 válasza:
78%
Eddig zöldséglevest, házi normál adag krémtúrót, két sajtburger, kis krumpli szósszal, almás pite, nemsokára egy órát edzem súllyal, elôtte még eszem majd valamit.
2023. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Reggelire banán palacsintát ettem (1 banán 2 tojás 30g darát natúr zabpehely, ez 2 napra osztva), egy kanál házi mohyoróvajjal (én daráltam krémesre) és 2 szelet bacon jellegű hús szelet (asszem falusi combsonka, vagy milyen néven van árulva, kevésbé zsíros, mint a sima bacon, meg nekem jobban is ízlik). Ebédre paradicsomos káposztát ettem, húsos, zöldséges sütőben sült fasírttal. Nasinak ettem napközben egy banánt. Vacsorára most kivételesen "rossz voltam", mert megkívántam egy péksütit, így ettem egy pizzás csigát, paradicsomból, uborkából, lilahagymából készült salátával. És valószínűleg iszok még egy fehérjeshaket lefekvés előtt.

Reggel voltam futni, illetve erősítettem itthon szalaggal kb fél órát, plusz bemelegítés, nyújtás. Ezen felül egész nap rohangáltam.

A holnapi napom annyiban lesz más, hogy a pizzáscsiga helyett édesburgonyát fogok nasi vacsorázni, mert nagyon szeretem 😁

2023. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!