Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szeretnek fitneszedzo...

Ha szeretnek fitneszedzo lenni, akkor hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

En 157 cm es most 63 kilo vagyok. Tehat van rajtam sulyfelesleg boven. Es 33 eves no vagyok.

Ha szeretnek elvegezni egy ilyen fitbesz edzo tanfolyamot, oda mar alaobl ugy kell megjelenni, hogy nincs rajtam plusz kilo?

Szeritetek a kepzes elott fogxjak le vagy a kepzes alatt is lelehet fogyni?


2023. máj. 18. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Elsősorban egy helyesírási kézikönyvet ajánlok neked. A fitnesz edzők lenyomnak napi 3-5 teljes edzést, ha konkrétan a fitneszre gondolsz. Jársz egyáltalán edzeni?
2023. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A személyi edzői létnek nem feltétel a tökéletes testzsír-százalék, vagy a színpadi forma. A jelenlegi piacon lévő személyi edzől 90%-áról azt sem mondanád meg, hogy sportol. Ettől függetlenül még lehet remek szakember az, aki nincs testépítő formában, hiszen az elméleti tudásanyag számít ezen a téren, nem a küllem és a megjelenés.
2023. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha hiteles szeretnél lenni, olyan akit komolyan is vesznek, akkor nem ártana azt az életvitelt és gondolkodást folytatnod, amiről majd tanítani szetetnél.
2023. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Olyan lennél mint a dagadt dietetikus, hiteltelen
2023. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először még felszedsz 10 kg-ot, kitanulod a szakmát, majd edzőtermet nyitsz és ülve, falatozgatva ugráltatod a sok hülyét, aki tejel.
2023. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Manapság már mindenki fitness edző.
2023. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak írd bele a nevedbe a közösségi médiákon, hogy "Personal Trainer" és már fitnesz edző is leszel.. Szomorú, de tényleg így van.
2023. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!