Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, mikor már...

Mi történik akkor, mikor már hosszú órák óta nem ettem semmit és nem is vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Nem kopplalás, csak háromszor étkezem egy nap, és gyakran elcsúszik két étkezés közti idő 7 vagy akár több órára.

Mi történik ilyenkor a testben?

Ha nem vagyok ilyenkor éhes akkor is egyek?

Természetes az ilyen?


2023. máj. 18. 20:46
 1/5 anonim válasza:
53%

Szia! Nem a legegészségesebb étkezési forma ez a típusú táplálkozás, de vallomást teszek, én sokszor csak egyszer, maximum kétszer eszem egy nap és sok idő eltelik a kettő között.

Nem kimondottan lesz bajod tőle, emésztesz szépen nyugodtan, annyi, hogy nem éppen a legkiegyensúlyozottabb, és később valószínűleg nagyobb adagot kívánsz majd. Azt mondom, hogy egyél, amikor éhes vagy és próbáld tartani akkor is a mértéket, így nem lehet nagy baj, nem terheled le nagyon a szervezeted azzal, hogy egyszerre túl sok kalóriát viszel be ahelyett, hogy elosztanád.

2023. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az eddigiek során ettől nem kívántam nagyobb adagot, sőt, kevesebbet 🤷‍♂️

2023. máj. 18. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Semmi. Ha ez esik jól, tégy így, neked ez a megfelelő és természetes, nem kell semmit erőltetni, csak mert valaki azt mondja, hogy az "egészséges".
2023. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

az 1es nemtudom miert irja egeszsegtelen.

PONT az a rossz ha egesz nap snack-elsz kajalsz... a vercukor szinted allandoan fennt van, megszokod ha lejjebb megy egybol ehseg erzettel csereled el eszel...igy hizik el a tarsadalom per pillanat mert minden reklam es fitnesses azt szajkozza itt snackeljel ott egyel.


baromsag. anno sem igy volt regebben nem volt lehetoseg napi 5x enni.

ha neked igy esik jol - egyebkent nekem is igy esik jol es igy tudom jol tartani a sulyomat is eljel igy

2023. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyomorsav termelésed kiegyensúlyozott. Ritka adottság. 5x eszek, mert engem akkor ~ hagy békében.
2023. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!