Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy azért nem...

Létezhet, hogy azért nem tudok tovább fogyni, mert nincs is rajtam felesleg?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy meglepően alacsony kalórián sem fogyok már.


Minél inkább alacsonyabb a testzsír%, annál lejjebb kell vinnem a kalóriát? Hogy működik ez?



2023. máj. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Minél inkább alacsonyabb a testzsír%, annál lejjebb kell vinnem a kalóriát?"

Értelemszerűen igen, viszont ha nincs rajtad felesleg, akkor felesleges a drasztikusra szabott kalóriadeficit, hiszen nincs szükséged fogyásra. Hány kiló vagy, és hány centi?

2023. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hány kg vagy és hány cm magas, légyszi írd meg és én próbálok választ adni, hogy mi a szitu
2023. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már kitettem erről kérdést, én voltam az, aki 170cm és 70kg-al nem tud lefogyni 1600 kalórián és magas napi aktivitás mellett. (20.000 lépés naponta + heti 5 edzés)


Privátban tudok küldeni képet a jelenlegi testzsír%ról, ha szükséges.

2023. máj. 19. 18:58
 4/5 anonim válasza:
Az hogy ennyi lépést teszel meg, meg heti 5 edzés ez igy ok, szerintem a kalóriát nem kell lejjebb vinni, egyszerűen nézd át az étrendet. Egyébként 170 cm és 70 kg norma
2023. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg rosszul számolsz.
2023. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!