Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fogják megérteni hogy a...

Mikor fogják megérteni hogy a pocakosabb férfiak se átlag alattiak?

Figyelt kérdés

Én 15 éve küzdök a súlyfelesleg ellen. Az orvosok nem akartak segíteni kideríteni az elhízásom okát. Egy héten 3x edzek. A munkám kapcsán minden nap kb 10 km sétát kell megtennem. Iszonyat keveset eszek. 1000 kalória alatt már és 24 órás munkaidőben dolgozom. Nem ritka hogy 1500 kalóriát égetek el a okosórám szerint (nem gagyi márka)


182 cm vagyok.


Itt a gyakorin is sokszor megkérdőjelezik az elszántságomat és mindig az a vége ;


- nem vagy beteg

- lusta vagy

- sokat vagy rosszul eszel

- nem mész orvoshoz

- nem mozogsz

- nem vagy kalóriadeficitben


Stb


Lényeg hogy rengeteg sérelem ér úgy hogy én mindent megteszek csak nincsen látszata. A vékony nők tetszenek! De én nekik nem. Az élet vicce amúgy az; voltam anno 74,78,85 stb kg is, es akkor is ismerkedős szakaszban lány akitől megkaptam hogy kövér vagyok ! Miért nem vagyok 65 kg mint egy átlag fiú…


[link]


2023. máj. 19. 18:39
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
80%
Értjük. Manapság az elhízás az átlagos már.
2023. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
93%
Bárhogy is fogalmazol attól még nem lesz más értelme a kérdésednek és nem lesz rá más válasz.
2023. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Kit érdekel? Ettől nekem például még mindig nem fog tetszeni egy kövér férfi. Ahogy neked se fog attól tetszeni egy kövér nő, hogy pcos, inzulinrezisztencia és/vagy hashimoto miatt nem tud lefogyni.


Illetve ezeket a szövegeket már ezerszer leírtad. Ha csak nem tényleg csak itt az oldalon 42 ugyanilyen pasi van...

Kiírhatod még vagy ezerszer, attól se fogsz felszedni vékony sportos nőket.

Ráadásul lassan már kövér ÉS idős is leszel a vékony lányokhoz.

2023. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Kitana. ***** válasza:
100%

"Az orvosok nem akartak segíteni kideríteni az elhízásom okát."


Az a max. kettő, amelyikhez elmentél?

2023. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
De átlag alattiak.
2023. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
58%
65 egy átlag fiú? 🤣 Én vagyok 75 és mégis vékony vagyok mint egy bot xd
2023. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Mikor fogják megérteni, hogy a duci nők nem átlag alattiak?
2023. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Pedig a súly alakulása az energia bevitel és energia kiadás különbsége hosszútávon.

Egyáltalán mi az hogy pocakos férfi? Súlyos elhizott?


Egyébként ha lány vmire hivatkozik hogy nem tetszik benned, az sokszor kifogás, nem jössz be és kész, de ha megmondaná agressziv lehet a férfi, ezért sokszor így kell közölni

2023. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
1000 kcal alatt nem érdemes enni, az anyagcsere sem pörög. Ha nem alszol rendesen, az is betesz a fogyásnak. Sztem engedd el a dolgot, nem vagy pálcikaember, a legtöbb nő sem tökéletes.
2023. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Hazudsz. Nőként én voltam 800 kcal-os diétán, olyan kimerült voltam, hogy a sarki kisboltból alig bírtam hazacipelni a bevásárlást. A harmadikra nem tudtam felvánszorogni. Férfiként neked magasabb a BMR-ed, ezt fizikailag nem bírnád. Magadban nagyon jól tudod, miről kummantasz, azt kellene rendbe tenni.
2023. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!