Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilot szeretnek fogyni...

10 kilot szeretnek fogyni erdemes lenne edzovel, vagy probalkozzak egyedul?

Figyelt kérdés

60 kilo vagyok es 1,55 cm, most sem vagyok kover, de szeretnek picit izmosodni es szalkasodni. Az a gond, hogy egyedul nem megy. Nem tudok efyedul tornszni, mert nincs motivaciom:( nem tudom mibol mennyit lehet enni fogykura alatt. De a 10 kilot mindenkepp szeretnem leadni.

Szerintetek erdemes edzoterembe mebni vagy szenelyi edzohoz?


2023. máj. 21. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni szeretnél, de semmit nem tudsz a konditermi súlyzós edzésről és a táplálkozásról, akkor mindenképp megéri felkeresni egy szakembert. Nyilván ma már a neten rengeteg tanulmány és podcast rendelkezésre áll, tehát az elméleti alapokat így is el lehet sajátítani, de a gyakorlati alapok lefektetésében egy jó szakember remek segítséget tud adni.
2023. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izmosodni és fogyni egyszerre nem fogsz tudni, hacsak nem vagy full kezdő sport terén.


Nézz egy bmr kalkulatort, ird be a célod, pl. 155cm, 50kg, megnezed a sajat aktivitasi szinteden mi az a kcal igény amivel azt el tudod érni, és eszel annyit, (valahol 1500kcal körül lesz) meg mozogsz mellette és egyszer csak oda érsz.


Edzőterembe ha elmész első pár alkalommal érdemes edzővel csinálni, hogy helyesek legyenek a gyakorlatok, illetve hogy tudd, mit is kellene ott csinálni.


De az is elég lehet, ha csak otthon nekiállsz valamilyen egyszerűbb edzésnek egy videó alapján

2023. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"1,55 cm" Egy palacsinta.:DD


Kérdésre válaszolva: Ha a motiváció a probléma, akkor ki lehet pl. próbálni a csoportos edzéseket, táncórákat;de sima kondibérlet is jó, hisz csak nem akarsz pénzt kidobni, nem?

2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!