Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Darázs dereka lehet minden...

Darázs dereka lehet minden lánynak, ha odafigyelnek magukra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az van, hogy kicsit elengedtem magamat. 168 centi magas vagyok, 61 kiló és ma lettem 17. Szóval 1 évvel ezelőtt ilyenkor voltam kb 53-55 kiló, combjaim vékonyak voltak, illetve a hasam is lapos volt, és a derekam vékonyabb volt.


Most az a helyzet, hogy a combjaim összeérnek viszont izmos, vagyis tehát ha befeszítem fullosan izmos, de lehet látni hogy azért hájas is. A derekam meg nagyon gázos, tehát egy vastag zsírpárna van rajta, és így nem emeli ki a darázsderekat. Hasammal meg az a helyzet, hogy reggel lapos, de ha eszek akkor már nem az.

+ van rajtam felesleg/ háj


Edzőterembe jövő hét keddtől tudok járni, és a célom az, hogy nyáron teljesen megújulok , tehát úgy megyek majd vissza suliba ősszel h rám se ismernek. Mert amúgy az akarat erőm simán meglenne hozzá, csak most a héten teljesen leköt a vezetés úgyhogy most arra fókuszálok első körben.


Esetleg tippeket tudnátok adni, hogy a leírtak alapján hogyan tudom orvosolni ezt a problémát.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. máj. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit kell a vezetésre fókuszálni azon a két órán kívül, amit a forgalomban töltesz, de nem ez a lényeg.


Nem lehet mindenkinek darázsdereka, mert ez alkati kérdés is. De egy alacsony/normál zsírszázalékot mindenki el tud érni. A nők 20-25 százalékkal már jól néznek ki. Ha neked amúgy homokóra alkatod van, akkor ha lefogysz, megint az lesz. De amúgy 61 kilóval se vagy elhízott.

2023. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet, ha nem olyan a genetikád :D
2023. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Lehet, amíg egy dongó meg nem csípi őket.
2023. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az 53-55kg azért egy kicsit kevés volt a magasságodhoz. Ne nagyon fogyj, max eddz és formásodj!
2023. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak magasabb lettél és ezért vagy több kiló.

55kg az már kevés pláne, ha azt mondod hogy izmos is vagy.

Hasonló dolgokat éreztem amúgy én is asszem pont ugyanennyi idősen, és utána rájöttem hogy igazából nem elhíztam, csak a testfelèpítèsem változott meg.

Ettől függetlenül jó, ha érzel de én nem mennék normál testsúly alá semmiképpen sem.

Ha neked az minden vágyad, hogy vékony legyél, igazából ha szeretnél nyugodtan fogyj, zsír kevesebb lesz rajtad az biztos...

Csak kérdés hogy neked megéri-e

2023. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!