Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány vagyok, mellről lehetsége...

Lány vagyok, mellről lehetséges fogyni deszkára ezt tudom de mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Heti 2x járok konditerembe, 1 órát edzek mellre és karra, viszont aggódok, hogy a nyári szezonra letudok e fogyni, tudom van egy-két olyan szer ami felgyorsíthatja ezt a folyamatot de szüleim nem támogatják. 16L

2023. máj. 24. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nincs helyi fogyás, nincs célzott zsírégetés. Nem úgy működik a fogyás, hogy valami csodagyakorlattal megcélzol egy konkrét testrészt, és onnan leégeted a zsírt, máshonnan meg nem. A fogyás egy komplex szisztémás biokémiai folyamat, ami a kalóriabevitel függvénye. Mennyi a napi kalóriakereted?

Amúgy ez a "heti kétszer edzek mellre és karra" típusú vicc szerinted mennyire hatékony izmosodás, erősödés, vagy úgy amúgy sport szempontjából? Normális edzésprogram nem játszik?

2023. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A gépeken rajta van, hogy melyik testrészre edzel vele, én az alapján csinálom. Meg azt mondják ha elkezd fogyni az ember, (nőről van szó) akkor először a melléről fog fogyni. Napi kalória bevitelem nem lépi át az 1500-at, tehát nem egészséges de edzés elött egy órával szoktam valami táplálót is enni. Izmot igazából nem akarok csak lefogyni mellről és ha oda edzesz akkor sikerülhet, van egy ismerősöm akinek sikerült.
2023. máj. 24. 14:50
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy mindenki meghibbant? Észre vette valaki már, hogy a tetves kamu oltás után egyre több ember bolondult meg mentálisan, akik meg nem, azok mindenféle betegségben szenvednek. Ez egyszerűen borzalmas.
2023. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

"A gépeken rajta van, hogy melyik testrészre edzel vele, én az alapján csinálom."

. Aminek semmi köze ahhoz, honnan fogysz.


"Meg azt mondják ha elkezd fogyni az ember, (nőről van szó) akkor először a melléről fog fogyni."

. Mintha mások meg pont nem ezt mondanák. De ez irreleváns, ugye?


"van egy ismerősöm akinek sikerült"

. És, gondolom, ikertestvérek vagytok, hogy ugyanazzal a genetikával rendelkeztek.

2023. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
tudom van egy-két olyan szer ami felgyorsíthatja ezt a folyamatot - rosszul tudod.
2023. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

"azt mondják ha elkezd fogyni az ember, (nőről van szó) akkor először a melléről fog fogyni"

Ki mondja? Barátnő? Szomszéd néni? A femina.hu?

"lefogyni mellről és ha oda edzesz akkor sikerülhet, van egy ismerősöm akinek sikerült"

Nem vagy képben. Az ismerősödnek ilyen a genetikája, szerencséje volt. Ha a te szervezeted nem a mellkais régióról építi le látványosan és priorizáltan a zsírszövetet, akkor neked nem lesz szerencséd, hiába edzel mellre. Az edzés az izomszövetet stimulálja és befolyásolja, nem a zsírt.

2023. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki máshonnan fogy, speciálba én a combomról először, a mellemről meg alig alig.


Ahhoz, hogy mekkora kalória szükségleted van, tudnunk kellene hány kg és milyen magas vagy, egyébként szerintem 16 évesen ne nagyon játssz a különböző fogyókúrákkal, ha zavar a melled válassz olyan ruhákat amiben kevésbé látszik.


Illetve a heti 2x edzés semmire nem elég, csak jól átmozgat, de azzal se izmosodni, se nem fogyni nem fogsz, főleg nem az idei nyárra.

2023. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
max a zsírleszívás célzott... ha fogysz, fogysz mindenhonnan... lehet valahol látványosabb lesz, de ez meg a genetikádon múlik, nem azon, hogy milyen gépet nyúzol heti 2x 1 órát
2023. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Meg szabad kérdezni, hogy miért szeretnél deszka mellet?

50f

2023. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
fiúnak érzem magam de 18 alatt mellműtét nem lehetséges, nem is zavarna ha nem lenne egy párom akinek szeretném megmutatni magam. 166 cm magas vagyok és 48 kg, evészavaros voltam de sikeresen kijöttem belőle, figyelek az étkezésemre csak nem tudok olyan kalóriamennyiséget bevinni a szervezetembe ami elég lenne mert össze van szűkülve a gyomrom, és a heti két alkalmas edzéssel lehet izmot építeni ha erősítesz és ha rendesen eszel. Már egy ideje edzek és a mellem is kisebb lett meg a karom is erősödött tehát lehetséges, én az időtartamát szeretném megtudni, mennyi időbe telik lefogyni mellről. Meg vannak olyan szerek amik ebben segítenek, vagyis az edzés eredményességében ha rosszul fogalmaztam, vannak zsírégető szerek. Amire én konkrét gondoltam, hogy fogyasztanám az a L-Carnitine. Nem tudom akik válaszolnak azok mennyire jártasak egy témában de esetleg ha van itt olyan aki ilyenre szakosodott, testépítés, fogyás tehát pl. személyi edző akkor elmondhatná a véleményét és tapasztalatait.
2023. máj. 24. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!