Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásroham után mi a teendő?

Falásroham után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy sajnos evészavarral küzdök lassan 2 éve.


Na de a kérdés története;

Az elmúlt 3 napban nyaralni voltunk a családdal és mind a 3 nap elég durva falásrohamom lett nap végére, és minden csokit, kekszet, édességet összeettem. Előtte 1600 kalóriás diétán voltam És heti háromszor járok súlyzós edzésekre is mellette kardiózok is. Most, hogy hazaértünk elkövettem azt a hibát, hogy ráálltam a mérlegre, és 5kgvel többet mutatott mint nyaralás előtt. Ebből mennyi lehet a tényleges hízás es is mennyi csak a víz? Mennyi idő után áll vissza az eredeti súlyomra?

Most kevesebbet kéne ennem kis ideig mint előtte vagy folytassam ugyanúgy mint eddig?

Mi a teendő?

Előre köszönöm a normális válaszokat. 🩷



2023. máj. 24. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kétlem, hogy híztál volna bármennyit is. Ne egyél kevesebbet. Egyél úgy, mint normálisan, és majd visszaáll.
2023. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Nekem ilyenkor a böjt válik be.
2023. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi kcal mehetett le pluszban egy-egy falásroham alatt? +2000? Talán 3000? Max feljött egy kg talán másfél a 3 nap alatt… folytasd ahol abbahagytad, nincs gond.
2023. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nalam az vált be, hogy nincs itthon semmi... Alma, kivi és víz... (a rendes kaján kívül).
2023. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
67%
Nyugodj meg és mozogd le a többletet.
2023. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj nincs, ne pánikolj. Ha súlytöbbletet érzel, az a sok só miatti vízvisszatartás. Vége van már, folytasd ahol abbahagytad. Ne bántsd magad miatta, belefért.
2023. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Folytasd 1600kcallal és dobd ki a mérleget.
2023. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Fogmosás
2023. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Folytasd, amit eddig. A többlet kiló jó eséllyel nagyrészt csak salak, víz, ami maximum is egy hét alatt eltűnik, ha visszaállsz a korábbi életmódodra. Felesleges ezen pánikolni.
2023. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Max. híztál 1 kg-ot, de inkább kevesebb. 1 hét után kiderül. Az 5 kg nagy része a plusz szénhidrát miatt glikogénnel feltöltött izmaid + belekben kaja miatt van.


"Kompenzálni" böjttel vagy csökkentéssel nem jó ötlet, újabb falásrohamhoz vezethet. Folytasd úgy, mintha meg sem történt volna. Így a legnagyobb a siker esélye.

2023. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!