Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsora a legnagyobb étkezés?

Vacsora a legnagyobb étkezés?

Figyelt kérdés

Nálam mindig ott csúszik el a dolog, hogy estére legyengül az akaraterőm, szívesen ennék valami jó kalóriadús ételt a tv előtt, meg ugye a párommal akkor tudunk együtt lenni mert egész nap munkában voltunk és akkor gyakran kitalálja hogy menjünk étterembe randizni :D


Reggel amúgy sem szerencsés nekem túl sokat enni mert zombi leszek tőle, meg akkor még tart a lendület és nem is vágyom a kedvenc kajáimra. Tudom sokan ellene vannak a fehérje meg rost shakeknek de nekem bejön, eltelít. Drága de végül is ha ebédre kifőzdében eszem vagy rendelek az is drága :D Nem beszélve arról hogy én korábban napi szinten ettem chipset csokit mekit :D


Arra gondoltam hogy shake+valami 500 kalóriás egészséges kaja lesz a napközbeni étkezésem, aztán ha hazaérek akkor eszem valami 800-900 kalóriás dolgot amit szeretnék, akár főzök akár elmegyünk egy helyre.


Van akinek ez így bevált? 1500-1600 at eszem.


2023. máj. 25. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Estére lecsökken az agyban a dopamin termelés. Ilyenkor vágyunk a legjobban olyan ételekre, amik az öröm és a jutalmazásközpontot csiklandozzák, mert a dopanim nem dolgozik erősen. Ilyenkor érdemes sportolni, sétálni, feszültséget levezetni, mielőtt ételhez nyúlnál.
2023. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Annak, igen, aki sokat eszik vacsorára. Annak nem, aki keveset.
2023. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A napi összbevitel számít, ha te is, mint én, szeretsz inkább estefelé enni, akkor egyél akkor.
2023. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Mindegy mikor eszel, nekem az esti kb 6 órai etkezésem a legnagyobb.


Két dolog viszont fontos:

Ne egyél alvás előtt 1-2 órával.

Ne legyél éhen egész nap.

2023. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

tök mind1 mikor eszel...


en reggel sosem eszem. kave, viz aztan ebedelek valami keveset. este rendes jo nagy vacsi.

ennyi. igy erzem jol magam. karcsu vagyok sokat is sportolok, fit vagyok. ami szamit az a kaloria amit beviszel. tok mind1 hogy az 18.00kor eri el a maxot vagy 14.54-kor.

ha tulleped a napi kaloriabevitelt hosszutavon akkor hizni fogsz. ennyire egyszeru

2023. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Refluxos vagyok. Vacsorára már alig eszek valamit. Csak épp annyit, hogy ne üres gyomrom teljesn fel savval, hanel legyen egy kis szolárd, ami leviszi. egy szenya max.
2023. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
48%
Előfordul, de ritkán.
2023. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!