Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány százalék testzsír...

Ez hány százalék testzsír most, és hány százalék volt a kiindulópont?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nehéz meghatározni, de sosem voltam jó az ilyenekben.

Próbáltam más képek alapján belőni, de nagyon csaló az egész, mert pl a vállam keresztszálkás kb mindenhol és a hasam közepéig még azt is mondanám, hogy 12% körüli, míg a lábamon van a legtöbb zsír, pedig nem hagyok ki lábnapokat..


Ez a jelenlegi: [link]


Ez pedig 2 évvel ezelőtti: [link]



Hobbista vagyok, bár komolyabban veszem, mint a hobbisták 95%-a.. Maradjunk annyiban, hogy nincsenek versenyzési céljaim (+ szerintem nincs is jó genetikám versenyzésre), szimplán csak jól akarom érezni magam a bőrömben.


Azért lenne fontos tudnom, mert jelenleg diétázom és fogalmam sincs, hogy ennél lejjebb van-e értelme mennem naturálban.


Mármint, arra gondolok, hogy gondolom van egy olyan pont, ahol már bármilyen jól csinálod a dolgokat, bármennyire csinálod optimálisan a diétát, inkább csak izomvesztés lesz belőle. Ezt meg semmiképp sem szeretném.



2023. máj. 26. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
U.i.: A kép törlődni fog 2 óra elteltével, valamiért csak így engedte feltölteni, hogy ez a beállítás van érvényben.
2023. máj. 26. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Minden hónapban felteszed ezt a kérdést. A fotókat már számtalanszor láttuk itt. Sőt, volt mikor más pozíturában is lőttél magadról. Te ilyen testképzavaros egyén lehetsz, aki elégedetlenkedik magával, vagy nem tudom, mire jó ez. De ha téged ez boldogít, akkor hajrá.
2023. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván két szar minőségű fotó alapján nem lehet megmondani a testzsír-százalékot (mi is csak random becsülgetni tudunk értelmetlenül, mint te), nyilván nincs ennek amúgy sem jelentősége, és nyilván nem éri meg naturálon ennél jobban koplaltatni magad kalóriadeficitben, mert az izomzatod bánja. Szintentartó kalóriabevitel, progresszív súlyzós edzés, kielégítő regeneráció. Hajrá!
2023. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kb. 30-35% a testzsírom, és 20%-ról indultam.
2023. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Kép nélkül értelmezhetetlen a kérdés, jelentem.
2023. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!