Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy glow up-jak szeptember 1-ig?

Hogy glow up-jak szeptember 1-ig?

Figyelt kérdés

Szeretnék glow up-ni,hogy amikor kezdem a következő tanévet jól nézzek ki(az én glow up-om csak a külsőmre vonatkozik).

Azt tudom,hogy le szeretnék fogyni és,hogy a fogyás legegésségesebb módja a a kalória deficit meg,hogy ha látványos sikert akarok elérni akkor arra a súlyzós edzés a legjobb megoldás,csak egy probléma van nincs a közelünkben konditerem ahova járhatnék edzeni),szóval nem tudnátok írni más alternatívákat esetleg oldalakat,alkalmazásokat vagy You-Tube oldalakat ahol tudnék csinálni edzéseket bármilyen eszköz nélkül?Valamint nem tudom,hogy heti hányszor kéne edzenem és,hogy napi hány kalória az amin tudnék fogyni(megjegyzem szeretek enni,de azért tudok mértéket tartani).

Valamint nem tudom mit kezdjek a hajammal mert olyan semmilyen.Nem is göndör,de még egyenesnek sem lehet mondani...Olyan "j" alakban "göndörödik".(Vasalni nem szeretném és észrevettem azt,hogy nekem a hullámosabb jobban ál,de azt,hogy érjem el tartósan?)

Az arcom sem az igazi...A bőrömön van néhány pattanás arra esetleg tudtok valamit ajánlani?(A kókuszos,diós/mogyorós,tejes termékek nem játszanak mivel alergiás vagyok rájuk)

És azt sem tudom milyen ruhák álnak nekem jól,esetleg tudnátok ajánlani valami oldalt ahol így kutakodhatok?

Ezeken kívül hosszú egészséges körmöket szeretnék,de vagy lerágom őket vagy letörnek.Ez ellen van valami?

Több most nem jut eszembe,de ha valakinek igen akkor ne tartsa magában!


Ui. Bocsi azért,mert ilyen hosszú lett



2023. máj. 29. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Átlag heti 2-3 edzés már tud eredményt hozni. Szerintem a legjobb saját testsúlyos vagy kardio sportok. Már amennyiben tényleg csak fogyni szeretnél, nem pedig izmosodni.

A hajaddal kapcsolatban kérdezz meg egy fodrászt. Lege a rövid haj jobban állna.

Arcra JÓ arcápolási rutin. Dupla tisztitás, arclemosó, hidratáló krém, hámlasztó. Hogy az istenbe jött ide a a mogyoró meg a tej? Nem a konyhát kell kutyulni az arcodra.

Az hogy milyen ruha áll jól nagyban függ az alakodtól és a stílusodtól. Írhatom, hogy próbáld meg az A vonalú szoknyát, ha utálod hordani. Nem vagy vele előrrébb.

Körmökhöz meg vitamin. Ne rágd, akkor inkább rendszeresen vágd tövig.

2023. máj. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nem tudjuk, hogy hány kiló, és milyen magas vagy, tippelni se tudunk hogy mennyit kéne enned. Nem is értem... Ha ismered a deficit fogalmát, akkor ismerkedj meg a hozzá tartozó kalkulátorral is. Jó tanács: ne legyen túl nagy a deficit, heti 0,5-1 % fogyás az egészséges, tartható, ez alapján kalkulálj a saját súlyoddal.

Edzéshez keress a yt fitness edzők között egy szimpit, sokaknak van ingyenes programja. Nem olyan hatásos, mintha súllyal edzenél, de kezdőként ez sem rossz. Nyugodtan tolhatod heti 5 nap is, mivel semmi extrém terhelést nem fogsz valószínűleg adni a szervezetednek, a regenerálódás sem lesz olyan hosszú.

A hajadhoz ahogy írták is fodrászt keress. Amivel még megismerkedhetsz, az a CGM vagyis a curly girl method. Ha tényleg göndör hajad van, ezzel rendezett fürtjeid lehetnek.

Pattanásos bőr: jó rutin (azért nyáron én nem bíztatnám hámlasztásra, max BHA-val, mert csúnya vége lehet). Legalapabb a megfelelő tisztítás, hidratálás, fényvédőzés. Először ezekhez találj olyan terméket, ami számodra beválik, nem pirosodik ki a bőröd tőle... Stb. Utána lehet gondolkodni szérumokon egyesével bevezetve. Ami még szintén mindig hasznos: B vitamin, magnézium. Nekem ezeknek a szedése radikálisan csökkentette a bőrproblémáimat, de nyilván nem csodaszer, a probléma gyökerén sok múlik.

Ruhákkal vagy kísérletezel pl boltokban kipróbálsz többféle stílust, lefotózod magad, összehasonlíthatod, vagy keresel egy stylistot, aki a színektől kezdve a fazonig mindenben segít. Gyorsabb, de ha tiniként nincs pénzed, akkor a tesztelgetés marad.

Körömre is tudsz hidratáló folyadékot keresni, ha azért törik, mert kiszárad (mosogatás, körömlakkok miatt pl). Ha valami vitamin és/vagy ásványi anyag miatt, akkor meg azt kell pótolni. Annak pedig keress utána pl googleban, hogyan lehet leszokni a körömrágásról. Szvsz, amíg ez nincs meg, addig inkább ne növeszd meg.

2023. máj. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Körömrágás ellen nekem segített, hogy rendszeresen vágtam, utána körömreszelővel kicsit lekerekítettem. Kevésbé kezded el rágni, mintha cakkos. Ha tövig van rágva, akkor is a reszelővel cakktalanítom.


De ha szorongás miatt rágod, pszichológus segíthet.

2023. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
"Glow up-ok" helyett a magyar nyelvvel meg a helyesírásával foglalkoznék a helyedben, nehogy megbukjak, aztán kezdhetem az egészet elölről, úgy mint ezt az egész gyenge kísérletet a változásra, ami "csak a külsőre" vonatkozott volna.
2023. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!