Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés kalória miatt lehet...

Kevés kalória miatt lehet alacsony a vérnyomásom és a pulzusom?

Figyelt kérdés

1600-1800 kalória között eszem, 170cm, 68,5kg, 19/f, heti 4-5 súlyzós edzés, illetve naponta 20.000 lépés. Gyakran szédülök, ha hirtelen fel kell állni, viszont az a fura, hogy még ennyi kalóriával sem fogyok, csak nagyon lassan. De, ha nem fogyok, vagy lassú a fogyás, akkor a kalóriával nem kellene gond legyen, nem?



100/50-es vérnyomás, illetve átlag 48-51-es pulzus. Ez mennyire normális? Olvastam, hogy a pulzus gyakran alacsony azoknál, akik rendszeresen edzenek.



2023. máj. 31. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:

U.i.:

3 évvel ezelőtt volt rajtam +35kg felesleg, akkor a vérnyomásom magas volt.


Illetve, a vércukor értékem a nap folyamán teljesen normális.

2023. máj. 31. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi számít neked lassú fogyásnak? A súlyod kb normál szerintem, ha még nem tudom akarsz fogyni mondjuk 5 kgt akkor persze hogy lassú, ilyenkor már lassabban fogy az ember.

Egyébként ennyi mozgáshoz kevésnek tűnik a kcal + még fejlődő szervezet vagy.

Folyadékbevitel mennyi?

2023. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-3 liter naponta.


Az utóbbi időben azt is észrevettem, hogy sokkal fázósabb vagyok így nyáron is leginkább este. Pedig rám ez nem jellemző, sőt, télen például nem volt ritka, hogy rövidnadrágban jöttem haza edzésből esőben/hóban..

2023. máj. 31. 20:01
 4/5 anonim válasza:
Várj az átlag 48-51 ? Akkor mennyi ébren a legalacsonyabb ?
2023. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de hova akarsz fogyni?
2023. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!