Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy jo lehet az eletmodvaltasom?

Igy jo lehet az eletmodvaltasom?

Figyelt kérdés

Eleg sokmindennek utanaolvasgattam, de nagyon nem vagyok profi ebben a temaban, igy szeretnek egy kis segitseget kerni. 17 eves, 165cm, 70kg-s lany vagyok. Van rajtam kb 10-15 kg felesleg. Szeptemberben koltozes miatt masik suliban kezdek, igy arra gondoltam, hogy addigra jo lenne kicsit formaba jonni. Van 2 kutyam akikkel sokszor jarok setalni, illetve kezilabdazom, heti 2szer. Nekem elsosorban a zsirbol fogyas/szalkasodas lenne a celom.

Vazlat szeruen leirom, hohy en milyen 'eletmod valtasra' gondoltam, es ha valamit ti mashogy tennetek javitsatok ki!

-napi 2-3 l viz

-2 naponta sulyzos edzes itthon

-kevesebb kaloria

-tobb feherje

-semmi nasi

Most kb ennyi minden jut az eszembe. Szerintetek igy jobb formaba kerulok nyarig? Ha valamit kihagytam/rosszul irtam legyszi javitsatok ki. Koszi ha vegigolvastatok:))



2023. máj. 31. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen jó, bár nem dobnék el mindent rögtön, számolj egy tartható kcal keretet heti fél kg-ra, és ha abba fér nasi, akkor edd meg, ha mindent megvonsz, az (szerintem) nem szerencsés.


Ui. Nyárig nem hiszem, mert az kb itt van, szeptemberig valószínű :)

2023. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okes, koszi a valaszt! Akkor az etkezesi reszt kixsit meg jobban osszeszedem. Igen, csak a szeptemberi valtozas a fo cel😊
2023. jún. 1. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Szeptemberig le lehet adni 8-10 kilót simán.
2023. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!