Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha étkezés után...

Igaz hogy ha étkezés után elszívok egy szál cigarettát nem rakódik le annyi zsír és nem hízok tőle?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 14:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Igaz. De ha halálra zabálod magad, és utána elszívsz egy cigit, attól még hízni fogsz. De ha cigivel akarsz fogyózni, akkor ne is próbálkozz, nem fog menni. A cigi nem fogyasztószer, csak gyorsítja az anyagcserét, stb...
2008. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. De Jézusom, ezért rá ne szokj a cigire!! Ha elmész futni, vagy biciklizni, vagy csak sétálsz egyet,akkor sem rakódik le a zsír... Vagy ha olyan ételeket fogyasztasz amik nem hizlílnak. Ha mozogsz és egészségesen táplálkozol, még a tüdőrák esélye is kisebb. Hát nem nagyszerű? :)
2008. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

inkább vegyél zsirmegkötő tablettát, ez gátolja a zsirfelszivódását, néhány db egy hónapban belefér, nem mindennapra !!!

mozgás, mozgás, mozgás!!! ezt semmi más nem pótolja még a diéta sem

2008. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a fekete kávé tej,cukor nélkül ugyanazt a hatást produkálja (néha még eredményesebb)
2008. jan. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz! A dohányzó embereknek a napi kalória szükséglete 500 kcal-val nagyobb.Ezért van az ha valaki leszokik hízni fog.Ha vissza vagy rá szokik attól még nem fogy le.Inkább sportolj sokkal többet ér!!!!!!!
2008. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%

Szia! Én 18 hetes terhes vagyok. Elsö gyerekemmel 29 kg- híztam. Most a 18 hét alatt 2kg-ot sem híztam még...

Recept: minden étkezés elött egyél egy darab gyümölcsöt! egí cikk narancsot, egy konzerv barackot, egy fél banánt, 2 harapás almát, vagy igyál egy pohár gyümölcslét - nem pancsolékot! Az evés elötti gyümölcs felgyorsítja az emésztést és nem haggya a zsírokat lerakodni. ezáltal nem híztam én sem eddig. A védőnőm sok "alanyon" kipróbálta és bejött. Sok sikert! A ciginek meg max a tüdöbetegséghez van köze nem a fogyókurához...

2008. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haaat...en rengeteg tulsulyos embert ismerek, akik dohanyoznak (rossz, egeszsegtelen szokas!!). Ha ez igaz lenne, ok mar mind vekonyak lennenek :).
2008. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
ha elárulod hogy milyen biológiai tényen alapul ez, akkor gratulálok neked, a dohányzás és a fogyás, és egészséges életmód hogy fér össze?? tehát NEM NEM IGAZ!!!! ez kb olyan, mintha tömeggyilkos akarna szerelmesverseket írni....
2008. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nem azt írta, hogy a dohányzásnak és az egészséges életmódnak köze van egymáshoz, csak feltett egy kérdést.


Amúgy szerintem ez nem igaz, én minden étkezés után rágyújtok, és nem fogyok tőle.

2008. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem a fogyáshoz van köze, hanem az anyagcseréhez. a fogyás csak egy következmény. De ha így nézed, akkor igen igaz, a dohányosok szervezete kevésbé bontja le a megemésztett tápanyagot, az étel hogy mondjam " átfolyik a testen". de nem csak a zsírlerakódásra igaz, hanem a fehérjére, a szénhidrátra, stb.-kre. Amúgy meg aki azt írta felettem, hogy fusson pár kört, illetve sportoljon tele hassal,annak gratulálok
2008. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!