Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20éves lány vagyok, és mindig...

20éves lány vagyok, és mindig gondom volt azzal, hogy tul vastag a lábszáram, és borzasztóan zavar. Van erre is valami megoldás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Aha, egy olyan pár, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.
2010. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek vastag vagy vékony valamije. Nem tudsz mindent megváltoztatni és talán te vagy a hülye, hogy változtatni akarsz, ahelyett, hogy előnyt nyernél a helyzetedből. LÁttad Beyonce-t ? Neki az egész lába vastag és mégis jól néz ki.
2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Van plasztika de felesleges szerintem ,valaki a vékonyat szereti valaki a vastagot ahány ember annyi féle izlés ! Én pl 5 éve a 40 50 kilos kis barbie lányokat szerettem most mneg a nagydb noket szeretem .....
2010. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Meg azt is tegyük hozzá, hogy mindenkinek más a vastag. A Beyonce-t írta valaki, hogy vastag a lába LOL. Szerintem átlagos, nincs rajta se izom se háj.
2010. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
90%
Beyoncé lábaihoz én annyit szólnék hozzá, hogy szerintem nem 'az egész lába vastag' hanem normális alkatú és a sok kifutó-gebe-42kg-'majd megdöglök hogy sovány legyek' csaj mellett, persze, hogy vastagnak tűnik a lába még a képernyőkön is. Ha belegondolsz, hiába vagy vékony és jó alkatú, egy anorexiásokkal közös fényképen persze, hogy nagydarabnak mutatsz majd.
2010. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Az én barátnőm is panaszkodik, hiába mondom neki h nem is vastag a lába, lehet h ő írt be mert ő is 20 éves :D!
2010. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
2010. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Emberek, komolyan mondom, kész röhej. Meg vagytok ti húzatva Beyonce-val, miközben nem is róla van szó, hanem ez a szerencsétlen pára öltözködési tippeket akar. Ajánlom figyelmedbe a gagyi tinimagazinokat vagy neten a hasonló oldalakat, amiken egy rakat jó nadrágfazon tippeket találsz. Egyébként ezzel nekem is meggyűlik a bajom, hiába vagyok karcsú alkat, a lábszáraim brutálisak, mert anyukám vastag csontjait örököltem. A jó fazonválasztásban sajna nem sokat tudok segíteni, az biztos, hogy a csőgatyákat elfelejtheted, inkább a trapéz szárút ajánlom neked, de ha a comboddal is gond van, akkor egyenesszárú mindenképp és ne csípőgatya, úgyis divatba jönnek megint az elölgombolós magas derekú fazonok. Kombináld magassarkú cipővel, nagyon szépen megemeli a testet, nőies tartást ad és karcsúsítja a lábaidat. Itt a tél, vegyél egy magas sarkú csizmát. Ha sikerül jót választanod, akkor abból is találsz olyat, ami kifejezetten csinosnak mutatja a lábad. Ha nem vagy túl gátlásos és szeretnél szoknyát is hordani, vagy rövidebb gatyókat, annak sincs akadálya egy sötét harisnyával vagy cicanadrággal, mert a sötét színek optikailag vékonyítanak. A felsőtested hangsúlyozd ki, vegyél fel hosszú felsőket, amik combközépig érnek, esetleg mélyebben dekoltálva. Ezzel elvonod a figyelmet a lábaidról és a melledre helyezed a hangsúlyt. Itt már lehet trükközni, feldobod pár hosszabb nyaklánccal. Ha már alapból magas vagy és úgy nyújtasz az alakodon, azzal se lesz semmi probléma, a magasabb lányok úgyis vonzóbbak. Remélem segítettem :)
2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!