Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a mai étrend jó lesz?

Ez a mai étrend jó lesz?

Figyelt kérdés

Edig reggelire ettem egy szelet sülttököt és egy házi túrókrémet (150 kcal kb, csak túró és némi gyümölcs).

Ebédre egy tányér székelykáposztát minden zsiradék nélkül (kevés sovány hús+savkáp). Vacsira egy 500 grammos natúr zsírszegény joghurt van tervben (ez összvissz 200 kcal).


Ez így jó?


2010. okt. 18. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy fogyni szeretnél e vagy csak egészségesen élni...

Ha személyre szabott étrendet akarsz, menj el táplálkozási tanácsadóhoz vagy dietetikushoz. Minden héten lemér, zsír - izom arányt néz, ami nagyon fontos és megírja hogy mit mivel egyél.. és hatásos!

2010. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Súlyt szeretnék tartani :)
2010. okt. 18. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

ez súlytartás? én fogyáshoz többet eszek..

amúgy nem jó hanyagolni a zsiradékot, rengeteg nagyon fontos vitamin/tápanyag felszívódásához szükséges!

nyugodtan egyél még, akkor sem lesz sok! :)

2010. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok..:) Épp most ettem meg egy sajtos szendót, de csak azét mert megyek edzésre.. :)


Ez így kb eddig 1050, ledolgozok kb 500at(karateedzés).

Így jó is leszek estére :D

2010. okt. 18. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak kevés, hanem szar is. Nem ettél friss zöldségeket egész nap, és nincs meg a reggeli teljes kiörl. gabona.

Ezek még fogyáshoz is szükségesek lennének, nem hogy súlytartáshoz.

2010. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!