Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan hány szelet kenyeret...

Átlagosan hány szelet kenyeret lehet megenni naponta, ami nem hízlal kevés mozgás mellett? 19 éves lány vagyok,162 cm,48-49 kg.

Figyelt kérdés

Vagy házikenyeret, vagy barna kenyeret eszem.


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 20. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na ezt szeretném én is tudni.Két hete nem eszem kenyeret, de már kezdem nagyon unni.De én mondjuk mozgok is mellé.
2010. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha reggel/tízóraira megeszel 1-2 szendvicset, attól nem fogsz hízni. Ha tk kenyeret eszel, akkor kevesebb is elég ahhoz, hogy jól lakj. Nem szimplán csak a kenyér hízlal, lecsökkentheted nullára is a kenyeret, ha minden ebédre tésztát eszel, vacsira pizzát, akkor valószínűleg hízni fogsz. Az étkezés egészét kell figyelembe venni, nem egy élelmiszerre koncentrálni :). Így nem is lehet konkrétumot mondani, hogy 2 szelet kenyér hízlal vagy sem. Attól függ, hogy mennyi ch-ra van szükséged. Ha többet viszel be, mint amire szükséged van, hízol.
2010. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Esténként tornázom egy keveset, 5O tornagyakorlatot csinálok minden testrészemre, plusz 1OO ugrás ugrókötéllel.

Szoktam sajtot, túrót, tojást, savanyúságot, sült húst, ilyesmiket enni, persze nem mindent egy nap, csak ezekből válogatok, ezekhez nem eszem kenyeret. Aztán a kenős dolgokhoz (pástétom, zakuszka, nutella stb.) szoktam.

Átlagosan 4-5 szelet kenyeret eszem naponta.

2010. okt. 20. 10:47
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Sehányat.A kenyeret húzd ki a listádról.Inkább kifli,vagy zsemle.

Nutella?Jóhogynem habos torta.Kenős dolgot minimumra,de az lenne a legjobb ha anélkül ennéd,sajtot felejtsd el,és ne egyél zsíradékot vagy olyan kaját amihez sok van pl.: sült hús.

2010. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Moslékos vödör te elég hülye vagy. A kenyér tök ugyanolyan, mint a kifli meg a zsemle, szóval mindegy melyiket esszük..
2010. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Maradjunk annyiban, hogy barna kenyér (nem színezett, mert az ugyanolyan szar, mint a fehér, hanem igazi teljes kiőrlés, vagy lehet rozs is, ha súlyt tartasz), max. 2 szelet, és kizárólag reggelire. És minden esetben nutella nélkül.
2010. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Moslékos vödör,ezek elég hülye ötletek voltak amúgy:D XD

Ne egyél semmilyen finomlisztes dolgot,sajnos ezt meg kell próbálni kiiktatni.:)

2010. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Moslékos vödör, a sajtot mi a Jó Istenért kéne elfelejteni?

Ha nem zsíros sajtot eszik, akkor az teljesen rendben van...

2010. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mért is kérdés ez? Ha 1 19 éves lány 162 cm és 48-49 kg, az mindenből egyen annyit, amennyit megkíván! Remélem, meg se fordult a fejedben, h. fogyni akarsz. Semmi szükség rá. Ez a testsúly nagyjából ideális a magasságodhoz, bár most hirtelen nem végeztem komoly számítást erre vonatkozólag, de remélem, enélkül is hiszel nekem. Persze az egészségre oda kell figyelni így is,de neked az elhízástól nem kell félni, hacsak a családban nem fordul elő halmozottan. Én a rozsos kenyeret szeretem, mert finom. Ne kínozd magad feleslegesen fogyókúrával! Sajtot is egyél, meg mindent, h. jól lakj! 1ébként fiú vagyok, ha ez számít, hidd el, ezekkel a paraméterekkel a legtöbb fiúnak biztos tetszenél.:D
2010. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Fehér kenyér

kcal:251

szénhidrát:53,1g

Barna kenyér

kcal:245

szénhidrát:50,6g

Rozskenyér

kcal:261

szénhidrát:56,5g


Zsemle

kcal:147

szénhidrát:30,8g

Kifli

kcal:130

szénhidrát:25,6g


A lágy sajt csak egy elnevezés,a gyártók találták ki,hogy a fogyni akarók is megvegyék a termékeiket,de valójában minden fajta sajt kcal tartalma 300 felett,vagy körül van 100g-onként.A trappista majdnem 400.


A kenő zsíradék szintén hízlal,vaj,margarin,a sült húst persze nem muszáj zsírban elkészíteni.

2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!