Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire megehetek egy kis...

Reggelire megehetek egy kis szelet nutellás kenyeret, ha fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Ha ezt a kérdést magamnak tenném fel (én is fogyózok), a válasz egyszerű,gyors és határozott lenne


NEM

2010. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Ja és nemcsak rám vonatkozik

Senkinek sem ajánlom

Az embernek legyen önuralma lefogyni, ha már volt elég esze ahoz, hogy elhízzon

2010. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
nem
2010. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
92%

miért ne ehetne? amit reggel eszel, azt lesz lehetőséged a nap folyamán elégetni. reggelre lehet enni ilyen csokikat, csak este lefekvés előtt kb két órával már ne nagyon..


kutatások szerint, ha valakinek teljesen megvan tiltva az hogy csokit meg édességet egyen, az titokban vagy ha lehetősége van rá 70%-kal tőbbet fogyaszt egyszerre.. szóval keveset IGEN lehet enni.

2010. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Persze persze, kutatások


A kövér amerikaiakon, akiknek szinte semmi önuralmuk nincs

De ez most minek jó, hogy ezzel kifogásoljuk a saját gyengeségünket ? Ha más képes tojást és zöldséget enni reggel, tejet, magvakat, akkor egy másik miért nem képes rá ? Miért nem lehet kibírni azt a 3 hetet ameddig lefogysz és utánna mind ehetsz amit akarsz ? Ezt komolyan nem értem


Ha valaki belekezd valamibe azt csinálja meg rendesen vagy inkább ne kezdjen bele ! Aki nem ért egyet velem, az nyugodtan lepontozhat, de a kis csokis kenyérből kicsivel nagyobb lesz és mégnagyobb vagy ha tényleg olyan kicsi marad akkor miből az energia, kedves 3. válaszoló ? Nem egy 9 éves gyerekről van szó, nem kell már nyalánkságokon éljen a kérdező, mert másképp belehal


De ez csak az én véleménye, mindenki csinálja ahogy jónak látja, csak a baj az, hogy a legtöbb embernek semmilyen érzéke nincs a fogyáshoz, inkább hallgatna olyanokra akiknek van hozzá érzékük. Mert ugyebár öltözködésnél sem veszünk fel mamabugyit meg buggyos nadrágot, csak azért, mert az kényelmes

2010. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszer-egyszer megengedheti magának az ember,hogy olyat egyen amit szeret és jólesik.

én pl.muffint meg puncstortát ettem és így is lefogytam.

nem lehet mindig zöldégeken élni.

2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Jó, egyszer-egyszer, de nem minden nap
2010. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

"Miért nem lehet kibírni azt a 3 hetet ameddig lefogysz és utánna mind ehetsz amit akarsz ?"

Édes Jó Istenem.... XD XD XD

2010. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Mit röhögsz, te szánalom ? Te még választ sem vagy képes írni
2010. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

bocsi de ezen a megnyilvánuláson még én is röhögtem:D

olyan ártatlan kérdés, nem kell egymásnak esni. egyébként úgy fogyok, hogy mindenből eszek, csak kevesebbet mint eddig (nem koplalok) (csak eddig nagyon sokat ettem) és már kezd látszani az eredmény:)

2010. okt. 20. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!