Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étvágycsökkentés természetesen?

Étvágycsökkentés természetesen?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta súlyos aszthmás vagyok, erre szteroidokat szedek, amiktől nagyon éhes vagyok. Folyamatosan. Mióta fogamzásgátlót is szedek, mozgás mellett is szépen lassan jönnek fel a kilók. Nálam a diéta is fele olyan hatásos mint másoknál. A lényeg, hogy nem tudtok olyan gyógynövényeket, vagy bármit ami természetes módon csökkentené az étvágyat? Egészségesen étkezem és heti háromszor járok futni, de sokat eszem na. Ha teleeszem magam, akkor is még mindig éhségérzetem van és eléggé lehangoló így élni:(
2010. okt. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömd magad fehérjével,ne szénhidráttal.Abból ehetsz-ihatsz akármennyit nem fogsz hízni.
2010. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AZONNAL MENJ VISSZA A DOKIHOZ, ÉS KÉRJ EGY MÁSIK FOGAMZÁSGÁTLÓT!!!

A jól megválasztott tabletta NEM hízlal!!! Nem szabad belenyugodni!!!

Bárhogy koplalsz, a hízás folytatódni fog, és 20-30 kilót leadni sokkal nehezebb lesz! De kétségtelen, hogy a 30 kiló tulsúly a legjobb fogamzásgátló módszer: a pasid hozzád se fog érni.


A másik: a finomított szénhidrátok (fehér liszt, cukor) hirtelen megemelik a vércukorszintet, ami utána hirtelen lezuhan, éhes leszel, eszel, pedig előtte ettél, hízol.

Kerülni kell a finomított lisztet, a fehér kenyeret, a cukros dolgokat, akkor ez a folyamat lelassul: lassan emelkedik a vércukorszint, nem zuhan le olyan könnyen, az is fokozatos. Nem leszel olyan hamar (állandóan) éhes. Az állandó éhség azt jelzi, hogy rossz minőségű táplálékot eszel.

2010. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 21. 10:15
 4/4 Cass90 ***** válasza:
Igyál sok vizet - és lehetőleg evés előtt, után fél órával ne és közben sem. A másik: én hiszek abban, hogy sok dolog függ a hozzáállástól, illetve arról, mi jár a fejedben. Ha például folyton ez, hogy "ezért vagy azért, de én mindig éhes vagyok", stb., akkor hiába változtatsz ha a gondolataidban nincs rend, és TÉNYLEG nem hiszed el. Tudom, könnyű ezt mondani, de próbáld meg elfoglalni magad, ne görcsölj rá, csak próbáld meg jól érezni magad :)
2010. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!