Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatekonyabb...

Melyik a leghatekonyabb tartos fogyasi modszer?

Figyelt kérdés
Szeretnek szules, szoptatas utan lefogyni kb. 25-30 kg-ot. Szoptatas alatt hiaba dietaztam, meg sem mozdult a sulyom. Talan most, hogy elhagyom a szoptatast, tudok elerni eredmenyt es szeretnem tudni, hogy mi lenne a legjobb. Komoly valaszokat kerek csak.
2010. okt. 26. 09:10
 1/7 anonim válasza:
A rendszeres sport, es dieta! (dieta alatt ertsd: megfelelö minösegü, menniyesegü, minösegi etel a szervezeted szmära)
2010. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam, csak arra lennek kivancsi, hogy milyen sport es dieta valik be a legjobban hangsulyozom TARTOS fogyashoz. Olyan sportot keresek, amit pici mellett lehet csinalni (egyedul nem hagyhatom, segitsegem nincs vele).
2010. okt. 26. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat ajánlanám:

[link]

[link]

[link]

Ja és még egy:

[link]

Remélem segítettem.

2010. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a sport és az a diéta, amit betartanak.

Olyan sportot keress, amit szeretsz, amit be tudsz iktatni (nem kell érte órákat utazgatni baba mellett), amit nem hagysz ki hetente 4-ből 3-szor. Hiába hatékonyabb pl. a futás mint a tenisz (amúgy nem tudom, hogy hatékonyabb-e, csak mondtam valamit), én utálok futni és nem is bírok, teniszezni viszont imádok. Sokkal hatékonyabb, mint otthon gondolkozni rajta, hogy miért nem mentem el megint futni...

Diéta... nos, ez bonyolultabb dolog. Egy biztos, koplalni nem lehet. Talán a fehérje-zöldség kombináció a leghatékonyabb, reggelenként jó minőségű szénhidráttal (teljes kiörl. kenyér).

A húgom norbizott szülés után, 15 kg ment le neki 9 hónap alatt, sport nélkül.

2010. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szobakerékpár vált be. Este szoktam TV nézés közben. Ha jó a műsor észre sem veszem, hogy eltelt az 1 óra. Kifejezetten nem diétázok. Mindenfélét eszek, csak lényegesen kevesebbet, és gyakrabban. Lényegében nincs is főétkezés, csak 15-20 kicsi, amikor éppen megéhezek.
2010. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Meg egy alap dolog a testsuly temähoz (leegyszerüsitve):

Szimpla matek: A szervezetednek bizonyos mennyisegü kalorära van szükseg a müködeshez (aktivitäs, alkat, genetika, ....függö, hogy menniyre). Ha a bevitt energia több, mint a felhasznält, akkor hizol, ha kevesebb akkor fogysz. Olyan h tartos fogyäs? Lefogysz es utäna zabälsz össze-vissza hizäs nelkül?! Felejtös...

Mindössze meg kell talälni az egyensulyt, a bevitt es elegetett kaloria közt es azt betartani.

2010. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yuda ***** válasza:

Akik elkezdtek fogyókúrázni többségében( 99%) ahogy abbahagyták vissza is hízták,sőt még többet is.


Van persze megoldás,de az nem fogyókúra,hanem a neve is más: életre szóló életmódváltás-tehát nem időszakra szól,hanem életed végéig -ha így állsz hozzá,akkor megmarad (fejben zajlik az egész,bevállalod,vagy sem? )-plusz még egy adalék,időnként korrigálnod kell,akárhogy is működik a dolog,mert életkortól fog változni a anyagcseréje mindenkinek -ezt tudomásul kell venned és bekalkulálni.

2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!