Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasamból és a fenekemből...

A hasamból és a fenekemből szeretnék fogyni, itthon tudok csak tornázni, valakinek van ötlete, hogy milyen gyakorlatokat (hányat, mennyit, mennyi ideig naponta) csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

A hasadra a hasprést tudom ajánlani, szerintem ez a leghatékonyabb. feküdj hanyatt, a lábad húzd fel, és csak épp egy picikét emelkedj.Én minden este csinálom, indítok zenét, kezdetben 2-3 számot dolgoztam végig, manapság már csak 1-et, mert már nagyon izmos felül a hasam és nem akarom, hogy vastagodjak:) Alsó hasra pedig az a jó, ha hátrafekszel, a lábad felemeled, és a törzsed emeled. Ebből lehet 50.


Fenekedre: Guggolás. 50-100 minden nap.

2010. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. okt. 27. 20:58
 3/6 anonim válasza:
38%

Az első válaszoló tuti nő :D


Nincs lokális fogyás! Ismétlem, NINCS LOKÁLIS FOGYÁS!!!


Hasazással azt éred el, hogy a zsír alatt szép izmos leszel. Ettől még nagy marad a kuffer, és hurkás a has.


Vegyél valami ugrabugra dvd-t, és mindennap keményen nyomd le azt a 30-60 percet, ameddig tart. Keményen! És reformáld meg az étkezésed, amíg többet eszel, mint amire a testednek szüksége van nem fogsz fogyni. Logikus, nemde?

2010. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ki kell, hogy ábrándítsalak: van lokális fogyás! És ezt tapasztalatból írom... Több szempontból is...

Ha fogyni kezdek, akkor mindig onnan kezd lemenni először a háj, ahol a legnagyobb (én egyenletesen hízok, de a hasamon talán kicsit jobban látszik a súlytöbblet, épp ezért mindig onnan is megy le először, cm-ben is mértem), valamint ha sportolni kezdesz és egy adott testrészedet szeretnéd formálni (mondjuk popsi), akkor arányaiban nézve egy héten több popsigyakorlatot csinálsz mint mondjuk kargyakorlatot és egyből meg is látszik: meg se kell feszíteni, de így is kemény lesz, ha belerúgnak, nem reng jobbra-balra. Ha meg valaki kövér és mégis tornázik, az meg becsülendő: lehet, hogy az izmai fölött ott a háj, de nem ez a lényeg, de gyökér XY-kromoszóma, hanem a lényeg, hogy a háj alatt ott az izom! És úgyis le fogja fogyni azt a hájat. Sőt, úgy fogja lefogyni, hogy mellette még dolgozik (érted:dolgozik, nem a gép előtt tesped és nem a karizomport szedi) 10 órát, háztartást vezet, bevásárol, ellátja a férjét és a gyerekét, na ezt csináld utána, illetve mégse, mert sose tudnád. Ehhez kell akaraterő, nem a műtesthez, mert az férfinél és nőnél is egyaránt undorító. És mielőtt nekem esnél: nem magamból indulok ki, mivel életemben nem volt súlyproblémám, csupán a szülések után kellett leadni a plusz kg-kat. Az egészségi állapotom meg tökéletes, rendszeresen járok ellenőrzésre.

2010. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10:09 Neked is nagyon köszönöm.
2010. okt. 28. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, de a másodiknak igaza van. Nem olyan egyszerű, hogy néhány felüléstől lefaraghatjuk. Kemény edzés kell hozzá, ami intenzív, hogy beinduljon a zsírégetés. Utána, ha már kidöglöttünk, akkor lehet hasizmozni...
2010. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!